Çok terliyorum

Her yaşta yaptırabilirsin, 6-9 ay etkisi var benim 7 ay sürüp etkisi bitmişti. O botoksu yaptıktan sonra ufkum genisledi istedigimle tokalasmaya başladım, minibüslerde direkleri tutarken ellerim kaymıyor, kağıt kalem iş yaparken kağıt ıslanıp buruşmuyor, CS oynarken elimin aşırı terlemesi falan hepsi gecti, telefonda arkadasıma yazarken elim terleyip kanser olmuyorum artık. Sen de yaptır 16 yaş gayet yeter. İstanbul içi en ucuz 1600 TL şu an.
Anladım hocam teşekkür ederim. Fiyat gram umurumda değil çünkü artık sinirden ölmek istiyorum iğrenç bir duygu. Teşekkür ederim yine.

Yaş kaçtı hocam?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ben 10 yaşındayım ama aynı şeyi yaşıyorum.

Kesinlikle derdinin dermanı Driclor. Gece yatmadan önce, kuru cilde uygulayın ve ertesi gün koltukaltınızın terlemesinin neredeyse sıfıra indiğini göreceksiniz. Beni anarsınız bol bol :D

Arkadaşlar selam. Konu başlıktaki gibi anlam veremediğim şekilde dışarıya çıktığımda çok terliyorum. 4-5 adım atıyorum terliyorum işin kötü tarafı koltuk altı bölgemde ıslaklık belli olunca rahatsız olup çekiniyorum. En çok dışarıya gezmek için çıktığımda yaşıyorum. Fazla bir kilom yok, rahat kalıp kıyafetler kullanıyorum. Ayrıca işin bir garip kısmı ise spor yaparken bile bu kadar terlemezken dışarıda yürüyüp 6-7 adım atarken sporda terlemediğim kadar terliyorum bunun sebebi veya çözümü hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Biz doktor muyuz doktora git diyen arkadaşlara cevabım ise doktora gittiğimde değerlerim her şeyim normal çıktı. "ergenlik döneminden dolayı " cevabını verdi. Dışarıda gördüğüm insanların hiçbirinde kendimde olan bu sorunu göremedim.

Edit: Boy ve kilomun normal olduğunu düşünüyorum. 1.83 78 kilo.
Sweatset ter önleyici likit kullanarak terleme sorununu kısmen çözebilirsin

Terlemelerin çok ileri boyutta olup kıyafetlerine sıçrıyorsa MAXI-DRY | Ter Sızdırmayan Ürünler, Aşırı Terleyenler İçin Özel Atletler, Tişörtler ve İç Çamaşırları Mağazası - FIRSAT ÜRÜNLERİ buradan sana uygun olan ürünü seçip sıkıntını çözebilirsin. Bu siteden ya da dediğim ürün ile alakalı sponsorluğum yok yanlış anlaşılmasın :D

Bu yazdıklarımı bi araştır derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı