Çok ucuz bir site açmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar biraz fazla abartmadınız mı? Site açık evet ama henüz güncellenmesi gereken bir ton şey var. Buna yurt içi fiyatlar da dahil. Şimdi öğrenmenizin size pek bir faydası olmayacak. Yetiştirilirse ayın 25'inde açıklanacak dendi, bir gün daha sabrediverin o halde. Yarına kadar yetiştiremezlerse 1 Kasım'da açılış yapacaklarını söylediler. O zaman 1 Kasım'a kadar bekleyin yani. Siteyi şimdi açıp rezil olmaktansa geç açıp adam akıllı hizmet vermeleri daha iyi değil mi? Kolay değil öyle firma açmak, ülke piyasasına karşı gelmek.

Çok istiyorsanız banka hesap numaralarını vereyim.
AKBANK
Hesap Sahibi: adkasdkas-
Şube Kodu: dsakdaskdask
Hesap No: 12313123
IBAN: TR1232132132131231

Dalga geçiyorum sananlar olabilir, isteyen siteden kontrol edebilir... "Biraz daha sabrediverin yani."

Arkadaşlar biraz fazla abartmadınız mı? Site açık evet ama henüz güncellenmesi gereken bir ton şey var. Buna yurt içi fiyatlar da dahil. Şimdi öğrenmenizin size pek bir faydası olmayacak. Yetiştirilirse ayın 25'inde açıklanacak dendi, bir gün daha sabrediverin o halde. Yarına kadar yetiştiremezlerse 1 Kasım'da açılış yapacaklarını söylediler. O zaman 1 Kasım'a kadar bekleyin yani. Siteyi şimdi açıp rezil olmaktansa geç açıp adam akıllı hizmet vermeleri daha iyi değil mi? Kolay değil öyle firma açmak, ülke piyasasına karşı gelmek.

Çok istiyorsanız banka hesap numaralarını vereyim.
AKBANK
Hesap Sahibi: adkasdkas-
Şube Kodu: dsakdaskdask
Hesap No: 12313123
IBAN: TR1232132132131231

Dalga geçiyorum sananlar olabilir, isteyen siteden kontrol edebilir... "Biraz daha sabrediverin yani."
Evet %100 haklısınız. Daha yetiştirilmesi gereken çok şey var. Ürünler eksik ve fiyatları güncel değil. Fakat ben yine de inanıyorum. Başaracaklar.

Bence bir süre daha açmayıp tasarımı ve logoyu değiştirmelisiniz yoksa bırakacağınız kötü imajı silmeniz zor olabilir.

Bence bir süre daha açmayıp tasarımı ve logoyu değiştirmelisiniz yoksa bırakacağınız kötü imajı silmeniz zor olabilir.
Bilmiyorum ya tasarımı amazon'dan alınmış diye kötü imaj sahibi olucak insanlar zaten amacı alışveriş değil eleştiridir gibime geliyor. Onun dışında site tasarımı gayet hoş diğer arkadaşlarında fikri bu kolay bulunuyor herşey.

Logonun amazon'a benzemesinin ne gibi bir kötü imajı olabilir ki ? Adamların iddiası zaten amazon'dan ucuz mal getirip vatan gold gibi firmaların tekelini kırmak.

Bence saygı duymalısınız. Bugün açıklarlar zaten zor bulunan bir site de değil açıkçası :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı