Ucuz RTX 3070 isteyenler için site önerilerim

Gümrük vergisi dediğimiz şey zaten KDV (ürüne göre + ÖTV vs.) değil mi? ''Newegg'', ''Amazon'' gibi sitelerden ürün alırken görünen ''KDV dahil'' ibaresi toplam ödememiz gereken ücreti gösteriyor diye biliyorum.

Bu modeller daha küçük olması dışında avantajı var mı?

PCB yapısı bu modellerde daha başarılı, özellikle Zotac Twin Edge OC modelinde. Galax EX OC ve EX Gamer OC modelleri ise Palit Gaming Pro OC modelinin adının değiştirilmiş versiyonu. INNO3D Twin X2 modeli ise TR'de F/P oranının yüksek olmasıyla öne çıkıyor.

PCB yapısı bu modellerde daha başarılı, özellikle Zotac Twin Edge OC modelinde. Galax EX OC ve EX Gamer OC modelleri ise Palit Gaming Pro OC modelinin adının değiştirilmiş versiyonu. INNO3D Twin X2 modeli ise TR'de F/P oranının yüksek olmasıyla öne çıkıyor.
Değerli bilgileriniz için teşekkürler hocam. 3070 palit alma arefesindyim açıkçası ama sizin yazdıklarınızdan sonra bekliyeyim dedim fakat bir taraftan da fiyat atışlarından korkmaktayom. Önlerini z ne olabilir

Değerli bilgileriniz için teşekkürler hocam. 3070 Palit alma arefesindyim açıkçası ama sizin yazdıklarınızdan sonra bekliyeyim dedim fakat bir taraftan da fiyat atışlarından korkmaktayom. Önlerini Z ne olabilir?

Palit Gaming Pro OC modeli ile Galax EX OC ve EX Gamer OC modelleri bire bir aynı... Palit ve Galax ortak bir marka zaten, bu nedenle herhangi bir kaybınız olmayacak. Tavsiyem; Dolar'da 9₺'yi zorluyorken, fiyatlar yükselmeden Palit Gaming Pro OC modelini almanız...

Yeni konular

Geri
Yukarı