Çok ucuza kıyafet nasıl buluruz?

Her ilde olur mu bilmem ama bizim ilde (kocaeli) her pazar günü moda pazarı var ikinci el veya defolu ürünler çok uyguna geliyor.
Bizim burdada var ama bazen cidden pahalı fiyat koyuyorlar bazen ise çok uygun anlamadım sistemlerini.
İkinci el dükkanlarından alabilirsin. Böcek ilacına boğup çamaşır makinesinde güzelce döndürsen bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Teşekkürler usta.

İstanbul da, FASON dönen semtler var OSMANBEY,MERTER,LALELİ gibi semtler giyim üzerine olup en uygun olan semt MERTERDİR. Buradan güzel dükkanlardan 50- 110 arası güzel yurt dışına gitmeyen pantolonlar bulabilirsin. Ben bir arkadaşın tavsiyesi üzerine bir mağazadan aldım yakşalık 2 senedir pantolonu taş gibi kullanıyorum. Yanında aldıklarım da gayet sağlam çıktı. Tanesi 60 TL idi. Şuan ne kadardır orasını bilemem. Nerede yaşadığını bilmediğim için sadece bir şehirden örnek verdim.

Dolap'tan bakabilirsin.

Ona baktım hocam ama Letgo'da olduğu gibi 'sansar'lar oluyor.

Milletin cahilliğine bağlı mesela değeri 20 TL olan kıyafeti 120 liraya satabiliyorlar.

Evet haklısınız siz nasıl alışveriş yapıyorsunuz?
Bazı popiler kültür arkadaşlarım var hocam 'don'u marka alıp +90 TL verebiliyorlar.
İstanbul da, FASON dönen semtler var OSMANBEY,MERTER,LALELİ gibi semtler giyim üzerine olup en uygun olan semt MERTERDİR. Buradan güzel dükkanlardan 50- 110 arası güzel yurt dışına gitmeyen pantolonlar bulabilirsin. Ben bir arkadaşın tavsiyesi üzerine bir mağazadan aldım yakşalık 2 senedir pantolonu taş gibi kullanıyorum. Yanında aldıklarım da gayet sağlam çıktı. Tanesi 60 TL idi. Şuan ne kadardır orasını bilemem. Nerede yaşadığını bilmediğim için sadece bir şehirden örnek verdim.
Teşekkürler hocam.

Selamlar sorum çok basit sizce çok ucuza (10-15 TL) gibi bir fiyata sweat pantolon vb bulunabilir mi?
Geçen ABD market fiyatlarında görmüştüm adamlar 30 dolara Adidas'ın tişörtlerini alabiliyor. Sizce nasıl bulabilirim aynı birim fiyatına? İstanbul içinde böyle outlet tarzı yerler?
(Ticaret yapmayacağım)

Köy pazarlarında çakma olarak satılıyor. Max 20 TL oluyor genelde 10 15 TL'ye 2 pijama 2 3 tişort aldık biraz kalitesiz ama ev için ideal.

Teşekkürler.

Eskiden 3 TL'ye 10 parça alabiliyorduk ama artık her yerde kamera var hocam (!)
Nerde o günler (!)

Edit: Şaka bir yana sahibinden ve dolap gibi yerlerde hiç kullanılmamış güvenilir kişiler satıyor. Ben vintage yağmurluk ve vintage t-shirt almıştım gerçekten sıfır gibiydi sıfır olduğunu da düşünüyorum. İki kere çamaşır makinesinde yoğun programda yıkadım bir sorunu kalmadı kullanıyorum 😁

Nerde o günler (!)

Edit: Şaka bir yana sahibinden ve dolap gibi yerlerde hiç kullanılmamış güvenilir kişiler satıyor. Ben vintage yağmurluk ve vintage t-shirt almıştım gerçekten sıfır gibiydi sıfır olduğunu da düşünüyorum. İki kere çamaşır makinesinde yoğun programda yıkadım bir sorunu kalmadı kullanıyorum 😁
Teşekkürler hocam. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı