Çok yakında şarkıcılar işsiz kalacak

Crypto Guard

Hectopat
Makaleler
2
Suno.ai ile yapılmıştır. (ücretsiz olarak günlük 50 kredi veriyor.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sözleri bana ait olan favori parçam. 😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle butik tarzda çalışan tüm stüdyolara nal toplatacaklar.
Bir iki seneye kalmaz çok büyük bir kesimi yok eder. Özellikle piyasaya yeni girmeye çalışanları.

Söz kulanmadığınızda belirlediğiniz müzik aletleri, tarz ve ruh hali ile arka fon veya ritim dahi yapabilirsiniz.
Telif ile müzik satan dostlarımız ve rap için alt yapı yapanlarada görüşürüz.

Bazı rap dünyasından isimler görüyorum video kapaklarını hatta video kliplerini yapay zekaya yaptırıyorlar. :D Ve sıfır tepki aldılar. Onlar bu işten para kazananları düşünmüyorsa yarın sesimi kopyaladılar diye ağlamamaları lazım.

En büyük baş kaldırıyı çizimle uğraşanlar yapmıştı zamanında. Ama onlar da teknolojiye karşı çıkmanın gereksizliğini elbet fark edecek. Bunu bir araç olarak kullanıp, işlerinde daha hızlı ve verimli ilerlemek için hakimiyet altına almaları lazım. Bilhassa ben de bir konu açmıştım grafik tasarımcılar işsiz mi kalacak diye ve fikrim geçen yıllarda bu yönde çok değişti.

Bazı rap dünyasından isimler görüyorum video kapaklarını hatta video kliplerini yapay zekaya yaptırıyorlar. :D Ve sıfır tepki aldılar. Onlar bu işten para kazananları düşünmüyorsa yarın sesimi kopyaladılar diye ağlamamaları lazım.

En büyük baş kaldırıyı çizimle uğraşanlar yapmıştı zamanında. Ama onlar da teknolojiye karşı çıkmanın gereksizliğini elbet fark edecek. Bunu bir araç olarak kullanıp, işlerinde daha hızlı ve verimli ilerlemek için hakimiyet altına almaları lazım. Bilhassa ben de bir konu açmıştım grafik tasarımcılar işsiz mi kalacak diye ve fikrim geçen yıllarda bu yönde çok değişti.
Çoğu kişiden daha iyi söylüyor.

Bu nesil muhtemelen gerçek sanatı yapan son nesil.

Yeni konular

Geri
Yukarı