Çok yalnızım

kalsiyumcanavari

Hectopat
Daha fazla  
Ben evlenmeyi düşünüyorum yalnız yaşadığım için ve artık hazır olduğumu hissettiğim için ama aradığım tarzda kız yok. :( ben, benim gibi birini arıyorum kariyer isteyen İngilizce öğrenen ve hayatını işine adayan birini arıyorum aynı zamanda terk etmeyecek birini. Şimdi birkaç kişiye gittik ama genellikle erkek yapsın biz yaptıkları ile hava atalım tarzı ve bu çok midemi bulandırıyor. Ben aradığım tarzda bir kız nasıl bulacağım ve nasıl mutlu olacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aileniz akrabalarınıza durumu iletsin. Görücü usulü evlenilebilir.

O şekilde arıyoruz zaten ama kızlaırın çoğu paraya bakıyor (aileleri) memurum desem garanti ama kendi hayallerimin kariyerimin peşinden koşuyorum dediğimde işsizsin diye nitellendiriyorlar.

O zaman Rocket League oynamaya devam. En azından bir şeylerden zevk almaya bak.
Canımı sıkmıyorum sadece istediğim gibi bir eş nasıl bulacağımı soruyorum.

Her şeyi akışına bırakmak her zaman daha iyidir. Şahsi düşüncem, sevgiliniz ya da partneriniz olması ya da olmaması birşeyi değiştirmemeli ya da yalnızlık düşüncesine kapılmamalıdır.
Şu hayatta hiçbirşey için çok fazla beklentiye girmek yersizdir. Her zaman en kötüsüne hazırlıklı ol ki, hayal kırıklığına uğramayasın mantığıyla hareket ediyorum.
Kendinize bir hobi edinmek, kafanızın dağılmasını da sağlayabilir. Bu bir akvaryum balığı da olabilir, fitness ile uğraşmak da olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı