Çok yalnızım

Etrafında seni kullanan, çıkarı olan, sahte insanlar olmasındanda yalnız olmak çok daha iyidir, yaşın küçük bunu ileride anlayacaksın, menfaatci insanların nasıl seninle uğraştığını sana işi düştüğünde çok iyi davrandığını hepsini göreceksin...

Aga yanlış anlama kafayı yemişsin. Kendini iyice istenmeyen psikolojisine soktuğun için böyle oluyor. Seninle LoL oynayalım olur mu? West dia 4'üm ama TR de hesabım var oynamak ister misin?

Ben dünyanın en yalnız ada mıyım? Annem dışında kimseyle konuşmam yok. Açık lisede okuyorum. Sabah bilgisayar başına geçiyorum ve akşama kadar öyle takılıyorum. Evden dışarı çıkmıyorum. Arkadaşım vs yok zaten nasıl edineceğimi de bilmiyorum. Dershaneye yazdırdı babam ama orada da zorbalığa uğradım öğretmen ve öğrenciler tarafından orayı da bıraktım. 16 yaşımda hayattan soğudum. Normalde kafama takmıyordum ama bugün oyunda bile dışlanınca içime oturdu. Neden bu kadar istenmiyorum anlamıyorum.

Sessiz ve içine kapanık olma sosyal ortamlarda. Kendinden emin ve rahat ol. Başkası seninle dalga geçtiğinde sen de gül hatta en çok sen gül arada da sen onunla dalga geç. Kimseye kendini ezdirme.

Oyunda bile dışlanınca silmiştim ama oynarız dersen indiririm tekrar.

Oynarız kral da şu an PC bozuldu düzelince sana haber veririm Discord'un var mı?

Oyunda bile dışlanınca silmiştim ama oynarız dersen indiririm tekrar.

Oyunlarda dışlanma çok normal, herkes genelde arkadaşlarıyla veya daha iyi oynayanlarla oynamak ister. Aynısını ben eskiden Zula'da yaşardım gelecek var mı derdim kötüyüm diye gelmediler uzun süre geçti rankımı sordular söyleyince hemen rekabetci geldiler CS'de bunun gibi anılarımda var yani oyundaki dışlanmaları hiç tınlama.

Bende de aslında COVID'den sonra içe kapanıklık oldu. Kendi öz amcamla bile konuşuyorken utanıyorum nedenini bilmiyorum COVID beni çok etkiledi. Sosyallik anlamında son zamanlarda arkadaşlarımla dışarı çıkıp geziyorum.

Bazen sevgilin de olsa, dostların da olsa, sinemaya birileri ile bile gitsen yine yalnızsındır.
Demek ki seni yanlız hissetme duygusundan kurtarabilecek gerçek kişi veyahut kişilerle tanışmamışsın. Aramaya devam et, ya da bekle illaki biri gelir bulur seni.

Oynarız kral da şu an PC bozuldu düzelince sana haber veririm Discord'un var mı?
Anladım ben hocam bahane bulmanıza gerek yok.
Oyunlarda dışlanma çok normal, herkes genelde arkadaşlarıyla veya daha iyi oynayanlarla oynamak ister. Aynısını ben eskiden Zula'da yaşardım gelecek var mı derdim kötüyüm diye gelmediler uzun süre geçti rankımı sordular söyleyince hemen rekabetci geldiler CS'de bunun gibi anılarımda var yani oyundaki dışlanmaları hiç tınlama.

Bende de aslında COVID'den sonra içe kapanıklık oldu. Kendi öz amcamla bile konuşuyorken utanıyorum nedenini bilmiyorum COVID beni çok etkiledi. Sosyallik anlamında son zamanlarda arkadaşlarımla dışarı çıkıp geziyorum.
Ben kötü de oynamıyorum ama işte dediğiniz gibi herkes arkadaşıyla girmek istiyor tanımadığı biriyle oynamayı istemiyorlar.
Bazen sevgilin de olsa, dostların da olsa, sinemaya birileri ile bile gitsen yine yalnızsındır.
Demek ki seni yanlız hissetme duygusundan kurtarabilecek gerçek kişi veyahut kişilerle tanışmamışsın. Aramaya devam et, ya da bekle illaki biri gelir bulur seni.
16 Yıl oldu daha öyle birisiyle karşılaşamadım çok umudum yok. Belki üniversiteye gidebilirsem orda olur şuan 2 yıl daha evdeyim aynı şekilde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bırakın! Harbiden çok iyi geliyor. Böyle parçaları başkaları bilmese keşke. 🙂

Konuya gelirsek dışarı çıkıp insanlara merhaba demen yeterli.

Geri
Yukarı