Çok yavaş sistemde SSD faydalı olur mu?

İntel Celerona değil SSD, Overclock etsen yine de hızlanmaz beş para etmez hocam. SSD ancak program açılış hızlarını artırır.

Senin işini Xeon X3440 veya 3470 görür bence ucuz bütçeli.
Hocam siz bir daha gece vakti yazmayın bence. Arkadaş laptop diyor siz Xeon işlemci diyorsunuz.

Konuya gelirsem eğer elinizde SSD ve RAM varsa, takın. Yapıştır ya korkma. Eğer uyumsuzlarsa laptop açılmaz zaten. Eğer açılırsa patlat bir format. SSD'ye kur işletim sistemini. Oh, anlatırken bile rahatladım vallahi.

İşlemcin 2 thread.Bu gerçekten çok az bir değer.Çoklu işleri bir anda yapamazsın zaten.Aynı zamanda bilgisayarında 4gb ram var.Artık sınır zaten 8gb ram.Para biriktirip ekran kartlı bir biligsayar topla.

Hocam siz bir daha gece vakti yazmayın bence. Arkadaş laptop diyor siz Xeon işlemci diyorsunuz.

Konuya gelirsem eğer elinizde SSD ve RAM varsa, takın. Yapıştır ya korkma. Eğer uyumsuzlarsa laptop açılmaz zaten. Eğer açılırsa patlat bir format. SSD'ye kur işletim sistemini. Oh, anlatırken bile rahatladım vallahi.
Bugün deneyip bilgilendiriyorum.

dvd giriş varsa samsung 860 evo 1tb 560mb-520mb/s sata3 2.5 bu ssd ile 12.7mm 9.5mm hdd caddy laptop notebook sata 4716p dvd to ssd kut fiyatları ve Özellikleri bu dönüştürücüyü alman lazım

Merhabalar, hemen durumu özetlemekle başlıyorum.

Laptopumu sattım ve 2. el APU sistem toplamaya başladım.
Her şey tamam ancak işlemci eksik kaldı ve elimde para yok.
Ayrıca evimde kullandığım Intel Celeron N3060 @1.60 GHz,
2 Thread işlemcili 4 GB RAM'e sahip bir bilgisayar mevcut.

Sistemde Discord'dan yayın izlediğim veya ekran paylaştığım zaman anında donuyor.
Bas konuşta kullanıyorum ve atadığım tuşa basmama rağmen 2 saniye sonra sesi geliyor.
Zaten iş için alınmış bir bilgisayar. Yaptığım şeyler:
Dizi izlemek, Among Us oynamak, Discord'da takılmak.

Bu sisteme Crucial BX500 2.5 SSD 540/500 MB okuma yazma hızlı SSD takarsam rahat bir şekilde internette gezinip Discord'da takılabilir miyim

Geri
Yukarı