Çok yüksek hızlı internette ping sorunu

visu

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, bir sene önce Kablonet'in 100Mbps download olan bir pakete geçtik ilk başlarda CS:GO ve benzeri oyunlarda çok çok iyiydi 50-60 arasıydı fakat son 1 aydır 100'ün aşağısına inmiyor. Ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz? Teşekkürler. (Başlık Yüksek* olacak telefon sağolsun)

speedtesti.PNG

Son düzenleme:
CSGO'da şu aralar server sorunları dopdolu ms ,choke o değerlerin yükseliyor olabilir o senden kaynaklı değil serverden kaynaklı hata. FPS' i açınca altta olan ping vs değerlerin kırmızı oluyor ise sıkıntı serverdedir.

CSGO'da şu aralar server sorunları dopdolu ms ,choke o değerlerin yükseliyor olabilir o senden kaynaklı değil serverden kaynaklı hata. FPS' i açınca altta olan ping vs değerlerin kırmızı oluyor ise sıkıntı serverdedir.
Kırmızı olmuyor ve arkadaşlarımda ping kötü değil. sanırım serverdan değil

Bende buna benzer bir sorun yaşadım müşteri hizmetlerini aradım.Altyapım 8 MBPS destekliyor, bende ona göre paket aldım fakat eve gelen 1 MBPS download oyun oynamayı bırakın internette gezinemiyorum dedim oradaki yetkili de sağolsun sinyal gönderdi hem hızım 8 MBPS çıktı hemde ping düzeldi.Onlar sinyal ile anlayabiliyorlar sanırım istersen müşteri hizmetlerini ara dostum :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı