Çözüldü Çok Zor Bir İntegral Sorusu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

grigon

Kilopat
Öncelikler merhabalar, elimde çok sağlam bir integral sorusu var. Bunu çözebilen babayiğit çıkar mı acaba? Forumumuzun bilgili doktorlarını, öğretmenlerini, mühendislerini bekliyorum.

Dosya Ekleri

• soru2.jpg
    soru2.jpg
    3,6 KB · Görüntüleme: 316
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1590307455511.png

Sınava hazırlanan kuzenim çözdü. Ben Mak. Müh. 6.sınıfım ama hiçbir şey anlamıyorum integralden :)

NOT: Merakım, öylesine mi sordunuz yoksa karşınıza mı çıktı çalışırken?
Eki Görüntüle 571933

Sınava hazırlanan kuzenim çözdü. Ben Mak. Müh. 6.sınıfım ama hiçbir şey anlamıyorum integralden :)

NOT: Merakım, öylesine mi sordunuz yoksa karşınıza mı çıktı çalışırken?
İntegral çalışıyorum da takıldım bu soruda. Kuzeninize teşekkürlerimi iletin çok yardımcı oldu. Başka çözemediğim soru da var bakabilir mi acaba hem alıştırma yapmış olur :)

İntegral çalışıyorum da takıldım bu soruda. Kuzeninize teşekkürlerimi iletin çok yardımcı oldu. Başka çözemediğim soru da var bakabilir mi acaba, hem alıştırma yapmış olur :)
TYT-AYT bilemiyorum artık yeni isimleri, hazırlanıyor kuzenim ve derece kasma hedefinde. Müfredat dışı dedi bana bu soru için, siz emin misiniz buna çalışmanız gerektiğine?

TYT-AYT bilemiyorum artık yeni isimleri, hazırlanıyor kuzenim ve derece kasma hedefinde. Müfredat dışı dedi bana bu soru için, siz emin misiniz buna çalışmanız gerektiğine?
Zaten üniversite okuyorum, mat 2 görüyorum o yüzden integral çalışıyorum. Malum dönem kapandı ama sınav yapacaklar çevrede hoca da olmayınca takıldığım soruları soracak kimsem olmuyor. O yüzden dedim belki yapabilir diye sormuştum.

Anladım, siz sınav için değil. Valla meşgul etmemek için pek yazmıyorum ona. Çözmesi eğlenceli ama müfredat dışı dedi bana sadece. Siz soruyu yazın, günde 2 kez öne çıkar yapabiliyorsunuz konuyu. Belki başkası görür çözer ben çözdüremesem de.

Anladım, siz sınav için değil. Valla meşgul etmemek için pek yazmıyorum ona. Çözmesi eğlenceli ama müfredat dışı dedi bana sadece. Siz soruyu yazın, günde 2 kez öne çıkar yapabiliyorsunuz konuyu. Belki başkası görür çözer ben çözdüremesem de.
Anladım, teşekkürler. Soru bu.

Dosya Ekleri

• soru1.jpg
    soru1.jpg
    2,9 KB · Görüntüleme: 486

Yeni konular

Geri
Yukarı