Çoklu cihaz desteği olan USB Hub önerisi

WhoWalksAlone

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese selam!

Yakın zamanda bir arkadaşımda çoklu cihaz desteği bulunan bir USB Hub olduğunu gördüm ancak kendisi yurt dışında yaşıyor. Çoklu cihaz desteğinden kastım ise tek bir USB Hub'ı aynı anda iki farklı cihaza bağlayarak Hub üzerindeki bir tuş yardımıyla üzerine USB ile bağlanmış olan cihazların örneğin tek tuşla laptopa, tek tuşla masaüstü bilgisayara geçmesini sağlıyordu. Türkiye'de bu ürünün muadili bir şey aramaya başladım. İhtiyacım olduğu için değil, sırf sevdiğim için bulup almak istiyordum. Fakat geçtiğimiz günlerde bir arkadaşımın ihtiyacının olmasıyla beraber olmasa da olur şeklindeki arayışım net olmalı haline dönüştü ancak bulamadık. 2 gündür arıyoruz ancak Türkiye'de böyle bir ürüne rastlayamadık ya da bizim aramak için kullandığımız kelimeler yanlış kelimeler.

Sizlerden ricam eğer böyle bir ürünü halihazırda kullanan biri varsa ya da satılan bir internet sitesi biliyorsanız benimle paylaşmanız. Fiyat olarak üst ya da alt bir sınırımız yok ancak olabildiğince F/P olursa seviniriz.

Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanıtınız için teşekkür ederim ancak böyle bir alet için biraz fazla bir fiyata sahip gibi geldi bana. Sanki 100 TL bandında bulunabilir gibi geliyor. Eğer tüm ürünlerin fiyatı böyleyse yapacak bir şey yok ama bu biraz uçuk bir fiyata sahip sanki..
Yanıtınız için teşekkür ederim ancak böyle bir alet için biraz fazla bir fiyata sahip gibi geldi bana. Sanki 100 TL bandında bulunabilir gibi geliyor. Eğer tüm ürünlerin fiyatı böyleyse yapacak bir şey yok ama bu biraz uçuk bir fiyata sahip sanki..
Aynı ürünü daha ucuza buldum.

UGreen USB Hub (Çoklu Cihaz)

Sizin (@BriefsHyper) sayenizde buldum. Tekrar teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı