Çözüldü Çoklu prizin içine su kaçtı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

VenomSnake

Hectopat
Daha fazla  
Elimi yıkadıktan sonra kurutmadım. 2-3 damla prizin bir yuvasına geldi. İçine girdi mi, girmedi mi bilmiyordum. İçini açtım, 1 dakika kadar fön makinesi ile kuruladım. Peçeteyle de kuruladım. Gözle görülür hiçbir ıslaklık yoktu. Ama yine de sigorta atar, bir şey olur, yangın falan çıkar diye çok korkuyorum. Sizce bir şey olur mu?

@SideWinder
@Yener K.

Elimi yıkadıktan sonra kurutmadım. 2-3 damla prizin bir yuvasına geldi. İçine girdi mi, girmedi mi bilmiyordum. İçini açtım, 1 dakika kadar fön makinesi ile kuruladım. Peçeteyle de kuruladım. Gözle görülür hiçbir ıslaklık yoktu. Ama yine de sigorta atar, bir şey olur, yangın falan çıkar diye çok korkuyorum. Sizce bir şey olur mu?

@SideWinder
@Yener K.
İçini aç güneşte bırak kurusun sonra kullan.

İçini aç güneşte bırak kurusun sonra kullan.
Hocam ev güneş görmüyor. Zaten içine kaçtı mı kaçmadı mı onu bile bilmiyorum. Zaten 2-3 damla döküldü. İyicene kuruttum ama ıslak kalmış mıdır diye şüpheleniyorum.
İyice kuruladıysanız bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Damlalar döküldüğünde cızırtı falan olmadı değil mi?
Hayır hiçbir ses gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı