Cold War grafikleri normal mi?

aliyasir

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Cold War oyununu yeni aldım ve grafikler Ultra sayılabilecek düzeyde böyle gösteriyor. Normal mi bu? Warzone'a kıyasla oldukça kötü geldi bana. Değişirmem gereken ayar falan var mı? High resolution assets ayarını yüklemeli miyim? Bununla ilgili birkaç video izledim ve 2K da oynuyorsanız yararını görürsünüz tarzı şeyler okuduğum için indirmedim.

1.png

2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet grafikleri çok kötü. Warzone, MW'nin üzerine kurulu olduğu için Cold War'dan çok daha iyi grafiklere sahip. Cold War şuana kadar çıkmış en kötü COD oyunu olarak geçiyor.

Merhabalar. Cold War oyununu yeni aldım ve grafikler Ultra sayılabilecek düzeyde böyle gösteriyor. Normal mi bu? Warzone'a kıyasla oldukça kötü geldi bana. Değişirmem gereken ayar falan var mı? High resolution assets ayarını yüklemeli miyim? Bununla ilgili birkaç video izledim ve 2K da oynuyorsanız yararını görürsünüz tarzı şeyler okuduğum için indirmedim.

Eki Görüntüle 910611

Eki Görüntüle 910613

Kusura bakma konu dışı olacak. Yeni CoD geliyorken, bu oyunu almamı önerir misin? Yoksa CoD Mw'den devam mı etmeliyim?

Geri
Yukarı