Colorful A320M-K Pro V14 almamak için nedenler

heturan53

Hectopat
Daha fazla  
1-Colorful alınır mı sorusu bile hatalı, kesinlikle alınmamalı
2-Colorful BIOS'u gerçekten çok kötü bu kadar eski bir yapım olamaz biz Çinli miyiz bizi kandırabileceklerini sanıyorlar.
3-SATA portları dandik çıkarıp takarken bile yana doğru bakmaya başladı.
4-USB 2.0 portundan, 2 tane USB 3.0 portundan 2 tane koymuşlar. 4 port kime yeter ya!
5-USB 3.0 portum kalmadı hepsi kırıldı, zaten 2 tane koymuşlar utanmadan.
6-Teknobiyotik satıyor, bir de utanmadan övüyor.

Son düzenleme:
Ben B450 Battleax olanını kullanıyorum Teknobiyotik'ten almıştım.
2.yazdığın maddede haklısın.
Fakat ben 3.ve 4.maddelere katılmıyorum 6 aydır kullanıyorum, herhangi bir sorun yaşamadım.
Ha alınır mı dersen fiyatı çok uygun olmadığı sürece alınmaz.

Ben B450 Battleax olanını kullanıyorum Teknobiyotik'ten almıştım.
2.yazdığın maddede haklısın.
Fakat ben 3.ve 4.maddelere katılmıyorum 6 aydır kullanıyorum, herhangi bir sorun yaşamadım.
Ha alınır mı dersen fiyatı çok uygun olmadığı sürece alınmaz.
Ama ben a320 anakartı almama nedenleri söyledim,dostum.
Şimdi düşündümde haklısın.
Genel bir eleştiri yapmışım.

USB'lere sert davranırsan kırılır. Bu modelin kötülüğünü göstermez (Ki model iyi değil). Çok kaliteli bir marka değil ama A320 gibi bir yongadan fazla birşey beklenilmez. Diğer A320 anakart üreticileri dururken TR pazarında bu marka pek tercih edilmiyor. (Anakartlar için diyorum)

Almakla hata etmişsiniz. BIOS'u güzel değil.

USB'lere sert davranırsan kırılır. Bu modelin kötülüğünü göstermez (Ki model iyi değil). Çok kaliteli bir marka değil ama A320 gibi bir yongadan fazla birşey beklenilmez. Diğer A320 anakart üreticileri dururken TR pazarında bu marka pek tercih edilmiyor. (Anakartlar için diyorum)

Almakla hata etmişsiniz. BIOS'u güzel değil.
Evet hatamın farkındayım.USB sert davranmadım eğer ki davransaydım neden 2.0 portları veya kasanın içindiklerinde sorun yok ?

Evet maalesef, şuan işimi görüyor bir daha sorun verirse direk alıcam sıktı artık, bir arkadaş vardı ona bedava vericem.
İyi olur. Gördüğüm kadarıyla sisteminizdeki tek dandik şey bu anakart. Diğer parçalar gayet iyi, kaliteli. Bundan kurtulup giga-asus-msi b450ye geçtiğinizde rahat edersiniz.

Bu da Turbox gibi birşey sanırım. Bunu elden çıkarıp b450 alın.
Turbox gibi bir marka değil.
Ekran kartı konusunda iyi bir firma. Sadece Türkiye'de bilinmiyor.
Hazır sistem aldığım için B450 olanını kullanmaktayım sorun yaşasam ben direkt gömerim zaten abarttiginız kadar kötü değil 🙃.
Ha alınır mı dersen hayır alınmaz.

Geri
Yukarı