Colorful A320M-K V14 anakarta BIOS güncellemesi nasıl yapılır?

aydinciftci

Hectopat
Daha fazla  
Colorful marka A320MK anakart var. RAM'lerim 8 GB 3200MHz ve bunlar 2400'de çalışıyor nasıl güncelleme yapacağımı bilmiyorum. Elinde bu marka karttan olan varsa, BIOS'unu anlatsın biraz.

İşlemciniz nedir? Genelde Teknobiyotik üzerinden alınanlar güncel geliyor. RAM hızı için BIOS üzerinden XMP açarak yapabilirsiniz.

BIOS üzerinden XMP açmanız gerekli. RAM'lerinizin MHz'ini arttırmak için aşağıdaki videoya bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu
BIOS üzerinden XMP açmanız gerekli. RAM'lerinizin MHz'ini arttırmak için aşağıdaki videoya bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu tarz videolara baktım. Fakay benim bios çok karışık böyle her şey göz önünde değil o yüzden elinde olan varsa yazsın dedim.

COLORFUL-A320M-K PRO V14 anakartınızın sitesine giriniz. Aşağıdaki fotoğraftaki gösteren dosyayı indirip BIOS'unuzu güncelleyebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Bios güncellemesi.png
    Bios güncellemesi.png
    65,5 KB · Görüntüleme: 166
RAM hakkında açıklama yapılmış ancak BIOS güncellemek istiyorsan şimdiki sürümün kaç söylemen lazımdı.
25.07.2019'dan eski gözüküyorsa vereyim. İmzamdan Aida64 sonucunu da paylaşın.
Nereden öğrenebilirim onu daha önce hep asus kullandığım için bu biraz fazla garip geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı