İnceleme Colorful iGame RTX 4070 İncelemesi

• Konuyu başlatan kino
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 85
  • Görüntüleme 6B
İkinci elde 20 günlük kartı 17K'ya bulunca bu fırsat kaçmaz deyip aldım. Halihazırda Colorful iGame Ultra modelinin 4060 Ti'ını kullanıyordum soğutma ve tasarımdan memnundum. 4070 için de aynı görüşlerim geçerli.

4060 Ti'dan farklı olarak hem kutusu hem de kartın kendisi daha büyük. Ve kadifeye benzer bir iç kutudan çıkıyor.
20231025_163836.jpg

20231026_235208.jpg
Kart bayağı ağır. Sokette hafif bir sarkma yapıyor ama korkulacak seviyede değil. İçerisinden dönüştürücü kablosu geliyor, ben direkt montaj yaptığım için detaylı fotoğraflarını çekmedim ama kasa içi görüntüsü bu şekilde.
20231026_225200.jpg
FurMark sonucu bu şekilde;

1.jpg

1080p çözünürlükte Cyberpunk 2077 Path Tracing + DLSS Kalite + FG + Ray Reconstruction testi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genel bir özet geçersem kart güzel, alınır. 1080p için de uygun duruyor, aşırı fazla değil. Fanları sessiz, oldukça serin çalışıyor, malzeme kalitesi iyi vb. Son olarak bonus Çin malı klavye;
20231026_225609.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam hocam.

Vallahi kart 4090 gibi duruyor dev gibiymiş. Gerçekten bunu siyah hayal edemiyorum :D
Çok güzel kart. 1080p de artık her şey Ultra ve ötesi. Hayırlı olsun.

İkinci elde 20 günlük kartı 17K'ya bulunca bu fırsat kaçmaz deyip aldım. Halihazırda Colorful iGame Ultra modelinin 4060 Ti'ını kullanıyordum soğutma ve tasarımdan memnundum. 4070 için de aynı görüşlerim geçerli.

4060 Ti'dan farklı olarak hem kutusu hem de kartın kendisi daha büyük. Ve kadifeye benzer bir iç kutudan çıkıyor.
Kart bayağı ağır. Sokette hafif bir sarkma yapıyor ama korkulacak seviyede değil. İçerisinden dönüştürücü kablosu geliyor, ben direkt montaj yaptığım için detaylı fotoğraflarını çekmedim ama kasa içi görüntüsü bu şekilde.
FurMark sonucu bu şekilde;

Eki Görüntüle 1991652

1080p çözünürlükte Cyberpunk 2077 Path Tracing + DLSS Kalite + FG + Ray Reconstruction testi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genel bir özet geçersem kart güzel, alınır. 1080p için de uygun duruyor, aşırı fazla değil. Fanları sessiz, oldukça serin çalışıyor, malzeme kalitesi iyi vb. Son olarak bonus Çin malı klavye;
Cyberpunk'ı şu şekilde her yeni teknolojisiyle oynamak vardı. GTX 1080'im ile oyunu en yüksek ayarlara fulleyerek FSR 2.0 sayesinde ortalama 53 fps alıyordum.
ancak şöyle bir sorun var ki oyunu maksimum 10 dakika, hadi bilemedin en fazla 30 dakika oynayabiliyorum (o da nadiren 30 dakika, şükrediyordum :D). Neden diye soracaksanız oyun sürekli çöküyor :D sadece Cyberpunk değil, tüm AAA+ oyunlar çöküyor ekran kartım yüzünden.
Sebebini bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı