Diğer ".com" uzantılı alan adı 0.06€

Hocam şimdi checkdomain'de Cloudflare'a ait nameserverleri yazdıktan sonra yapacağınız işlem şu:
Cloudflare'a Hosting'in IP adresini yazacaksınız.
Hostinginkileride girdim cloudflare'e onlar kalıyor değil mi? Sadece ekstra olarak Hostinginkileride ekliyorum.

Hostinginkileride girdim Cloudflare'e onlar kalıyor değil mi? Sadece ekstra olarak hostinginkileride ekliyorum.

Pek yazdığını anlamadım. Hosting'e ait nameserverleri, checkdomain.de'ye mi yazmam gerekiyor diye soruyorsun? Hayır Hosting'in nameserverlerini hiçbir yere yazmayacaksın.

Pek yazdığını anlamadım. Hosting'e ait nameserverleri, checkdomain.de'ye mi yazmam gerekiyor diye soruyorsun? Hayır Hosting'in nameserverlerini hiçbir yere yazmayacaksın.
Özür dilerim hocam.Demeye çalıştığım checkdomain.de'ninkileri değiştirdim cloudflare'in vermiş olduğu ns'ler ile şimdi hostingin ip adresini cloudflare'e eklemem mi gerek ?

Bir yıllık bir projeniz varsa işe yarayabilir ama bir yıldan sonra aylık 2 Euro'ya geliyor. Uzun vadeli domain alacaksanız Porkbun aynı alan adını yıllık $10.37'den veriyor.

1709121828202.png

Bir yıllık bir projeniz varsa işe yarayabilir ama bir yıldan sonra aylık 2 Euro'ya geliyor. Uzun vadeli domain alacaksanız Porkbun aynı alan adını yıllık $10.37'den veriyor.

Eki Görüntüle 2128226
Artık çok geç..

Bu domaini aldiktan sonra ne yapmamizi tavsiye edersiniz? Domain transfer mi?

Artık çok geç.

Bu domaini aldiktan sonra ne yapmamizi tavsiye edersiniz? Domain transfer mi?

Transfer için de 10 dolar civarında ücret isteyebiliyor firmalar. Dahası, eğer yüksek ziyaret alan ve sıkça aranılan bir domain haline gelirse yenileme fiyatı da artacak. Duruma göre hareket etmek gerek bu saatten sonra.

Hesap nerdeyse 2 haftadır onaylanmadı adamlara mail attım Twitter'dan yazdım kontrol ediliyor yazdı ama mailden bir dönüş yapmadılar dün satın alım yaptım bu sabah hesap silinmiş garip...

Transfer için de 10 dolar civarında ücret isteyebiliyor firmalar. Dahası, eğer yüksek ziyaret alan ve sıkça aranılan bir domain haline gelirse yenileme fiyatı da artacak. Duruma göre hareket etmek gerek bu saatten sonra.

O kadar yüksek transfer ücreti isteyeceğini sanmıyorum.

Bir yıllık bir projeniz varsa işe yarayabilir ama bir yıldan sonra aylık 2 Euro'ya geliyor. Uzun vadeli domain alacaksanız porkbun aynı alan adını yıllık $10.37'den veriyor.

Eki Görüntüle 2128226

Bir yıllık alan adı için 10 dolar çok fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı