Yandex disk 2 yıllık 2 TB alan 174TL

Sittin sene kullanmam. Rastgele hesap açmak için birebir. Random olarak tuşlara tıklıyorum. Bazen o mail adresi alındı yazısı çıkıyor. :D
Ben Disk özelliğini kullanıyorum. Bilgisayarımda düzenlediğim fotoğrafları kolaylıkla telefona aktarabiliyorum. Dosyalar daha derli toplu duruyor.

Mega, Icedrive gibi şirketler de böyle kampanya yapsa da kullansak. Açıkçası uçtan uca şifreleme olmayan cloud servislerine pek güvenmiyorum. (Uçtan uca şifreleme tek başına yeterli değil tabii.)

Mega, ıcedrive gibi şirketler de böyle kampanya yapsa da kullansak. Açıkçası uçtan uca şifreleme olmayan Cloud servislerine pek güvenmiyorum. (uçtan uca şifreleme tek başına yeterli değil tabii.)

Icedrive çok iyi. Arayüzü ve programı süper. Fakat TR'ye özel fiyatlandırma yok. Mail atmıştım bunun için olumsuz dönüş aldım.
Mega ise kullanmam. İndirme limiti var yükleme limiti var sürekli her şeyde limit var. Ve fiyatlarda uygun değil.

Icedrive çok iyi. Arayüzü ve programı süper. Fakat TR'ye özel fiyatlandırma yok. Mail atmıştım bunun için olumsuz dönüş aldım.
Mega ise kullanmam. İndirme limiti var yükleme limiti var sürekli her şeyde limit var. Ve fiyatlarda uygun değil.
Hocam fiyatlara hiç bakmadım. Güvenlik açısından söyledim. Haklısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı