Comnet iyi midir?

Hocam ben de firma arıyorum şu konuyu gördüm DH'de sonra direkt vazgeçtim. Koskaca ülkede düzgün sağlayıcı yok.

Son düzenleme:
Dediğim gibi adını daha önce duymadım ve forumlarda da konusunun açıldığını pek görmedim. O yüzden bir tedirginlikle yaklaştım, taahhüt yoksa denemekten zarar gelmez bence. @Tesla Bobini.

Hocam comnet kullanıyorum gayet memnunum dedikleri değerden şaşmıyorlar tavsiye ederim hem şöyle bir avantajı var 12 aylık ödeyip 12 ay boyunca internet ödemiyorsunuz gayet güzel bir olay interneti gayet stabil verdikleri değerlerden düştüğünü hatırlamıyorum tavsiye ederim (altyapına göre değişebilir)

Hocam comnet kullanıyorum gayet memnunum dedikleri değerden şaşmıyorlar tavsiye ederim hem şöyle bir avantajı var 12 aylık ödeyip 12 ay boyunca internet ödemiyorsunuz gayet güzel bir olay interneti gayet stabil verdikleri değerlerden düştüğünü hatırlamıyorum tavsiye ederim (altyapına göre değişebilir)
Müşteri hizmetleriyle konuşmadınız sanırım.

Yaklaşık 1.5 senedir Comnet kullanıcısıyım. Öncelikle kendim için örnek vermek gerekirse müşteri hizmetleri ile görüşmüştüm ve bir sorun yaşamadım ancak ulaşması zor. 100Mbps olan paketi kullanıyorum. Evde iki bilgisayar var, kablo ile bağlı olanda bir sorun yok, hız ve ping değerleri gayet güzel. Ancak Wi-Fi ile bağlı olduğum bilgisayarda ve telefonlarda ping sorunu oluyor zaman zaman ve yine aynı şekilde hız kabloya göre düşük oluyor. Farklı modemler ile denedim sonuç pek fark etmiyor. Ara sıra kopmalar yaşıyorum ve Comnet ücretsiz hak tanımlayarak jest yapıyor ancak kullanamadığım internet uzadığı zaman anlamı olmuyor açıkçası. Yine de fiyatına göre memnunum. Sağ olsunlar engelli indirimi yapıyorlar ve çok daha ucuza geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı