Comnet mi, NetSpeed mi?

• Konuyu başlatan die
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 2B
Hocam bence bu konular altyapı ile alakalı. Forumda görüyorum, şu son bakım çalışmasından sonra pinglerde biraz artış olmuş.
Yani modeme göre değişir bir de ama böyle konularda çok fazla sorun çıkmıyor. Tabi hiç çıkmadı diyemem.
Ben hiç paket kaybı yaşamadım ama şu an da farklı bir konu da bir arkadaş ile konuşuyoruz o kullanmış ve yaşamış ondan dolayı çıkmış yani şans meselesi.
Altyapıma güveniyorum, önemli olan ISS'in benim altyapıma ayak uydurabilmesi 😃

Altyapıma güveniyorum, önemli olan ISS'in benim altyapıma ayak uydurabilmesi 😃
Hocam deneyin o zaman bir şey kaybetmezsiniz. Yalnız şöyle söyleyeyim Comnet'e direkt geçiş yapmıştım ben ve parayı peşin ödüyorsunuz. Eğer ki beğenmezseniz abonelik iptali yaptırın geçiş değil yoksa para iadesi alamazsınız. Bu da port kaybına geliyor port var ise iptal edin. Benim binamda port olduğu için sorun yaşamadım 1 gün içinde Netspeed ekipleri gönderdi ve her şey yapıldı.

Hocam deneyin o zaman bir şey kaybetmezsiniz. Yalnız şöyle söyleyeyim Comnet'e direkt geçiş yapmıştım ben ve parayı peşin ödüyorsunuz. Eğer ki beğenmezseniz abonelik iptali yaptırın geçiş değil yoksa para iadesi alamazsınız. Bu da port kaybına geliyor port var ise iptal edin. Benim binamda port olduğu için sorun yaşamadım 1 gün içinde Netspeed ekipleri gönderdi ve her şey yapıldı.
TürkNet'e geçtiğimde şöyle örnek vereyim: ayın ilk günü aboneliğim açıldı diyelim o zaman fatura çıktı ve 20 gün ilerisine son ödeme tarihini attı, yani para ödemeden kullanmış oluyorum aslında yirmisine kadar, peki Comnet'de de böyle mi yoksa para peşin kırmızı meşin mi?

Hocam, davet kodu vereyim isterseniz. Hem deneme sürecinde daha az para ödersiniz. Memnun kalırsanız devam edersiniz.
"Haziran 2023'e kadar TürkNet fiyat artışı yapmayacak mevcut abonelere" söylentisi dolaşıyor şu an, şu söylenti yanlış çıkarsa o zaman isterim kod.

TürkNet'e geçtiğimde şöyle örnek vereyim: ayın ilk günü aboneliğim açıldı diyelim o zaman fatura çıktı ve 20 gün ilerisine son ödeme tarihini attı, yani para ödemeden kullanmış oluyorum aslında yirmisine kadar, peki Comnet'de de böyle mi yoksa para peşin kırmızı meşin mi?
Yalnız şöyle söyleyeyim Comnet'e direkt geçiş yapmıştım ben ve parayı peşin ödüyorsunuz
Dediğim gibi hocam. Gözünüzden kaçmış. Beğenmezseniz eğer ki iptal ederek parayı 14 gün içerisinde alabiliyorsunuz ama eğer ki iptal yerine başka bir İSS'ye geçiş yaparsanız para iadesi olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı