Comnet nasıl bir ISS'dir?

Siz kaç Mbps alıyorsunuz?
B926CAD9-A0EA-4C40-902F-882D4BBD4E97.jpeg

Şey biz şu an Türk Telekom kullanıyoruz. Comnete geçmeyi düşünüyorduk güvenilir olup olmadığını merak ettim. Ayrıca o kurulum ücretini geçiş yapsak bile alıyorlar mı?
Eğer önceden fiber kullanmıyorsanız mecburen vermek zorundasınız. Keza fiber ayrı kurulum gerektiren bir sistem.

Eki Görüntüle 792292

Eğer önceden fiber kullanmıyorsanız mecburen vermek zorundasınız. Keza fiber ayrı kurulum gerektiren bir sistem.

Reis biz 125 TL veriyoruz ortak kullanıyoruz dayımı biraz kazıklamışlar :) (turktelekom)

Bir şey soracağım görüntüyü ekten yukarıya nasıl alınıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    5,4 KB · Görüntüleme: 223
Resmi yüklediğiniz zaman üzerinde “tam resim” denen işaret çıkıyor. Ona basarsanız tam ekran olur. Millenicom sanırsam ISS. Modem kirası aldıkları için biraz yüksek çıkıyor fiyat. Turknet almadığı için ben o yönde tercih kullandım. Umarım ilerde sorun yaşamayız. Ama değerleriniz Türkiye ortalamasının gayet üzerinde.
@suskunkedi

Resmi yüklediğiniz zaman üzerinde “tam resim” denen işaret çıkıyor. Ona basarsanız tam ekran olur. Millenicom sanırsam ISS. Modem kirası aldıkları için biraz yüksek çıkıyor fiyat. TurkNet almadığı için ben o yönde tercih kullandım. Umarım ileride sorun yaşamayız. Ama değerleriniz Türkiye ortalamasının gayet üzerinde.
@suskunkedi

Biz Türk Telekom kullanıyoruz altyapımız 100 Mbps destekliyor lakin bizim dayıya 50 kakalamışlar ama değerler iyi zaten bize de yetiyor 100'lük pakete geçebiliyoruz Online işlemden lakin gerek yok yetiyor bize.

Şimdi biz VDSL kullanıyoruz. Şu anda internetimiz var. Türk Telekom kullanıyoruz. Geçiş yaparken neden kurulum ücreti alıyorlar ki tekrar sonuçta yeniden internet bağlatılmıyor.
Tam aksine yeniden internet bağlanıyor. Kurulum ücreti almakta haklılar. Fiber kurulum işlemi tamamen farklı. Eve ekip gelip kabloları özel bir şekilde getirecek, ONT cihazına fiber kesip, konnektör takıp işlemler yapacak. VDSL ve ADSL çok daha basit. Bildiğiniz telefon kablosunu bağlayıp kuruyorsunuz. Ama fiber kurulumu çok daha meşakkatli.

Şimdi biz VDSL kullanıyoruz. Şu anda internetimiz var. Türk Telekom kullanıyoruz. Geçiş yaparken neden kurulum ücreti alıyorlar ki tekrar sonuçta yeniden internet bağlatılmıyor.

Eğer geçiş yapıyorsanız ve altyapınız VDSL ise kurulum ücreti almıyorlar sadece internetin ücretini ödüyorsunuz.

Comnet pişmanlıktır, 1 ay hizmet verip, internet hızınızı düşürüp yükseltiyorlar, şikayet edince aboneliğinize son verip paranızı yiyorlar. 1 yıllık peşin paramı yediler

Yeni konular

Geri
Yukarı