Comnet nasıldır?

Ondan önce de 6 sene TT kullandım onda da aynı hizmeti aldım:)
Altyapı firması Telekom zaten aynı hizmeti veriyor. Ping değerleri Comnet'in Anadolu'da genelinde kötü. İstanbul'dan bağlantı yapıyor. İstanbul'un doğusundan batıya geçiş yapınca pingler +7-8 artıyor. Telekom'un doğuda bulunan sunucusuna Bursa'dan 3 ms alıyorum. Batıya geçişte 11-12 ms oluyor.

Comnet İstanbul'un batı yakasında sunucu bulundurduğu için trakya ve İstanbul hariçi geneli kötü.

Adana'da ikamet ediyorum ping olarak TT ile aynı değerleri veriyor herkese öneririm.
Kodum ile daha önce kimse üye olmadı 180 günden fazla hediye gün kazananların kodu ile üye olursanız onlara hediye gün gelmez.
Karşılıklı 30gün hediye için davet kodum aşağıda şimdiden kullanan herkese teşekkürler.

Comnet 30 gün ücretsiz davet kodu : CMT562NYK

1657878544809.png

Altyapı firması Telekom zaten aynı hizmeti veriyor. Ping değerleri Comnet'in Anadolu'da genelinde kötü. İstanbul'dan bağlantı yapıyor. İstanbul'un doğusundan batıya geçiş yapınca pingler +7-8 artıyor. Telekom'un doğuda bulunan sunucusuna Bursa'dan 3 ms alıyorum. Batıya geçişte 11-12 ms oluyor.

Comnet İstanbul'un batı yakasında sunucu bulundurduğu için trakya ve İstanbul hariçi geneli kötü.
valla genel bir yargılama yapıyorsunuz ben gayet memnunum bu fiyata bu hizmeti kimse vermiyor

TurkNet zammından sonra yeni bir ISS arayışına geçtim.
Comnet nasıldır? Hizmet alanlar memnun mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı