Comnet nasıldır?

İnternette dün ve bugün bir sıkıntı başladı. Sizlerde de aynı mı bilmiyorum. Akşam saatlerinde internet gitti. Sizler gibi.. Bi yarım saat öncede hız felaket şekilde yavaşladı. 2mbps internet alıyorum. Fiber ile..

Şu anda memnun musunuz? TT fiber altyapim. 15 gun sonra taahhut bitiyor. Gecilmeye deger mi? Musteri hizmetleri nasıl? Hiz testi atabilir misin? Ping degerleri nasıl? Teşekkürler.

@Emma Stone
1638618291350.png

1638618421704.png

Ping açısından sadece LoL/Valorant TR'de birazcık yüksek. Normalde TT ile 13-14ms alırdım. Comnet ile 19 alıyorum. 5ms önemli değilse pek sorun yok. Yurtdışında hiç üzmüyor. Yurtdışı server'lerinde pek rahatım. Herhangi bir Yurtdışı limitlemesi de yok. Türkcell'in aksine.

Memnuniyetim şu an için 8/10.
Müşteri hizmetlerinde ben büyük bir sorun yaşamadım. Aksine memnun kaldım şu an için fazlasıyla. Minik bir fiber kablo sorunu yaşadım. Jaklar değişmeliydi. İnternetim kesildi diye açtım kayıt. Ertesi gün 9 buçukta TT ekipleri geldi. Ben memnun kaldım dolayısıyla.

Şu an geçecek olsam GIBIRNet denerim. GIBIR ve Comnet'i düşünün bence. Ben diğer İSS'leride biliyorum. TurkNet'i özellikle gereksiz övüyorlar. Yurtdışında aşırı da iyi değil. Yurtiçinde iyi Turknet. LoL/Valorant TR önemli ise TurkNet de düşünebilirsiniz.

Bolu konumu için İstanbul sunucusu (Talido.AŞ) 11ms iyi bir değerdir onu da belirteyim.

@Emma Stone
Eki Görüntüle 1232848
Eki Görüntüle 1232850
Ping açısından sadece LoL/Valorant TR'de birazcık yüksek. Normalde TT ile 13-14ms alırdım.comnet ile 19 alıyorum. 5ms önemli değilse pek sorun yok. Yurt dışında hiç üzmüyor. Yurt dışı Server'lerinde pek rahatım. Herhangi bir yurt dışı limitlemesi de yok. Turkcell'in aksine.

Memnuniyetim şu an için 8/10.
Müşteri hizmetlerinde ben büyük bir sorun yaşamadım. Aksine memnun kaldım şu an için fazlasıyla. Minik bir fiber kablo sorunu yaşadım. Jaklar değişmeliydi. İnternetim kesildi diye açtım kayıt. Ertesi gün 9 buçukta TT ekipleri geldi. Ben memnun kaldım dolayısıyla.

Şu an geçecek olsam GIBIRNet denerim. GIBIR ve Comnet'i düşünün bence. Ben diğer ISS'leride biliyorum. TurkNet'i özellikle gereksiz övüyorlar. Yurt dışında aşırı da iyi değil. Yurtiçinde iyi TurkNet. LoL/Valorant TR önemli ise TurkNet'de düşünebilirsiniz.

Bolu konumu için İstanbul sunucusu (Talido. AŞ) 11ms iyi bir değerdir onu da belirteyim.
Tekrardan teşekkürler. Ping degerleri dert değil. Modem ücreti alınıyor mu aylık? Yoksa bedava mı? TT'ya 180Tl bayılmak istemem.

Tekrardan teşekkürler. Ping degerleri dert değil. Modem ücreti alınıyor mu aylık? Yoksa bedava mı? TT'ya 180Tl bayılmak istemem.
Birçok İSS'de olduğu gibi 10TL alınıyor diye biliyorum ama kendilerine sorsanız daha iyi olur. Çünkü bildiğim kadarıyla fiyatını daha uygun yapmak için çabalıyorlardı en son. Belki yeni düzenlemeler gelmiş olabilir. Ben eski aboneyim. Müşteri hizmetleriyle görüşün. Sitesine de bakabilrisiniz.

Birçok İSS'de olduğu gibi 10TL alınıyor diye biliyorum ama kendilerine sorsanız daha iyi olur. Çünkü bildiğim kadarıyla fiyatını daha uygun yapmak için çabalıyorlardı en son. Belki yeni düzenlemeler gelmiş olabilir. Ben eski aboneyim. Müşteri hizmetleriyle görüşün. Sitesine de bakabilrisiniz.
Anladım, sorularımı cevaplarınız için teşekkürler. Umarım sorunsuz kullanmaya devam edersiniz. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı