Comnet nasıldır?

Altyapı konusunda bilgim var. Ancak Comnet beklediğim gibi görünmüyor ping açısından. Şu an Gıbırnet'teyim, ama DH Forum'da birkaç gündür KVKK'a karşı çıktılarını görüyorum bu midemi bulandırdı, yarın bir gün bana da yapabilirler. Bu nedenle başka bir firmaya geçebilirim.

Biraz önce Nperf üzerinden yaptığım sonuç şu şekilde.
Eki Görüntüle 871481
Ben Bolu'dan İstanbul'a ping atıyorum o yüzden hocam.
Tercih sizin elbette ama ping iyi bence. Karar sizin.

Altyapı konusunda bilgim var. Ancak comnet beklediğim gibi görünmüyor ping açısından. Şu an gıbırnet'teyim, ama dh Forum'da birkaç gündür KVKK'a karşı çıktılarını görüyorum bu midemi bulandırdı, yarın bir gün bana da yapabilirler. Bu nedenle başka bir firmaya geçebilirim.

Biraz önce nperf üzerinden yaptığım sonuç şu şekilde.
Eki Görüntüle 871481

İstanbul Avrupa VDSL ping açısından fikir olur.

1612906609035.png

Altyapı konusunda bilgim var. Ancak Comnet beklediğim gibi görünmüyor ping açısından. Şu an Gıbırnet'teyim, ama DH Forum'da birkaç gündür KVKK'a karşı çıktılarını görüyorum bu midemi bulandırdı, yarın bir gün bana da yapabilirler. Bu nedenle başka bir firmaya geçebilirim.

Biraz önce Nperf üzerinden yaptığım sonuç şu şekilde.
Eki Görüntüle 871481
Gıbırnet’ten memnun musunuz? İstanbul’da mı kullanıyorsunuz?

Bu resimde benden olsun :) Fiber kullanıyorum Yer İstanbul
Her şey alt yapınızda veya iç tesisatınız da bitiyor unutmayın, firmayla alakalı hiçbir durum yok verdiği hizmet 10/10 daha da iyi olur umarım

Dosya Ekleri

• comnettttt5555.png
    comnettttt5555.png
    37,5 KB · Görüntüleme: 72
Merhaba dostlar,
@erengore hocam bugün mahallede türktelekom bi çalışma yapıyordu, uzun bir süre internet yokmuş bugün evde, mahalle başına 2 tane beyaz dolap kurmuşlardı, bugün o dolaplarda birşeyler yapmışlar, az önce merak edip hız testi yapayım dedim, server'i comnet seçip hız testi yaptım 80 küsür mbps lere çıktı hız, sonra modem ayarlarından snr margin db seviyesi 11db idi, onu 14-15 db falan yapıyorum ama ilginç biz şekilde hız düşmüyor,

Ekteki hız testi az önce yaptım, snr margin değerini 14db olarak ayarladım, normalde 11 db ye çekmiştim daha öncesinde hızım 58-60mbps ye düşürmüştüm bilerek daha sorunsuz gireyim diye, şimdi 14 e çıkardım düşürdüğümden daha da yüksek çıkıyor, acaba telekom'un bugün yaptığı çalışmadan ötürü birşeyler mi oldu bilemedim :) ama şuan sonuç iyi.

Dosya Ekleri

• aaaa.JPG
    aaaa.JPG
    39,2 KB · Görüntüleme: 51

Geri
Yukarı