ComNet nasıldır?

Vaazs

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Döviz
70 TL'ye 35 Mbps veriyor. Kullanan var mı? 14'ünde telekom taahhüdüm bitiyor kurtuluyorum kazıktan. Kurtulmadan öncede 200 TL taktılar. :D

4 aydır kullanıyorum memmunum şuan. 75 mbps altyapıdan aldığım hız :

1638533770954.png

-Ben geceleri internette hız düşüklüğü sorunu yaşıyordum.
-Ön ödemeli bir servis yani önce ücreti ödersin sonra interneti kullanırsın.
-Altyapında bir sorun yoksa sana vaadettiği hızı alırsın.
-Müşteri hizmetleri ile ilgili internette pek hoş olmayan dedikodular dönüyor. Şahsen benim öyle bir tecrübem olmadı.
-Ping değerleri iyidir.
-Müşteri hizmetleri sesli ve dijital olarak hizmet veriyor.
-Paketleri çok esnek mesela bir şey indireceksin hemen 100mbps'lik pakete geçebiliyorsun. Ay sonu herhangi bir sorun olmadan eski paketine dönebiliyorsun. Sadece senden kullanacağın güne göre bir fark alıyor.

-Ben geceleri internette hız düşüklüğü sorunu yaşıyordum.
-Ön ödemeli bir servis yani önce ücreti ödersin sonra interneti kullanırsın.
-Altyapında bir sorun yoksa sana vaadettiği hızı alırsın.
-Müşteri hizmetleri ile ilgili internette pek hoş olmayan dedikodular dönüyor. Şahsen benim öyle bir tecrübem olmadı.
-Ping değerleri iyidir.
-Müşteri hizmetleri sesli ve dijital olarak hizmet veriyor.
4444678 arıyorum numara geçersiz diyor ama bankalar ve diğer bütün numaraları denedim sorun yok. Bana canlı destekten sorun olmadığını yazdılar, sonra ön ödeme vermeniz gerekiyor dediler. Değişik işler, bu paraya da hız düşer zaten çok şey beklemiyorum. Başvuracağım gibi görünüyor. Verdiğin bilgiler için teşekkürler.

4444678 arıyorum numara geçersiz diyor ama bankalar ve diğer bütün numaraları denedim sorun yok. Bana canlı destekten sorun olmadığını yazdılar, sonra ön ödeme vermeniz gerekiyor dediler. Değişik işler, bu paraya da hız düşer zaten çok şey beklemiyorum. Başvuracağım gibi görünüyor. Verdiğin bilgiler için teşekkürler.

-Şu an mesela 35mbps/6mbps hız alıyorsanız yani altyapınızda herhangi bir problem yok ise sıkıntı yaşamazsınız.
-Fiyatları da bayağı uygun. Fatura işini de kartla sitelerinden ödeyebiliyorsunuz.
-Bence denemeye değer. Ben denediğimde pişmanlık yaşamadım.

@Vaazs, anlıyorum. NetSpeed o hizmeti 86 TL'ye sağlıyor mesela. Eğer alt yapınız uygunsa geçebilirsin. Kaç Mbps'e kadar verebiliyor?
Netspeed 2 sene önce kullanmıştım sürekli kopmalar, genel arızalar derken rezil etti. Bir arkadaşın altyapısında sorun vardı 4 aydır Netspeed Türk Telekom bekliyoruz diyordu yani teknik olarak berbatlar. Sürekli ararsan engellerler. Özet olarak, Türk Telekom altyapısı kullanan firmalarda en ucuzuna geçeceksin çünkü hiçbirinin birbirinden farkı yok tamamen bölge ekiplerine ve altyapı şansına bağlı. Netspeed 16 lira fazla alıyor ama hiçbir artı yanı yok aynı İnternet.
-Şuan mesela 35mbps/6mbps hız alıyorsanız yani altyapınızda herhangi bir problem yok ise sıkıntı yaşamazsınız.
-Fiyatları da baya uygun. Fatura işini de kartla sitelerinden ödeyebiliyorsunuz.
-Bence denemeye değer. Ben denediğimde pişmanlık yaşamadım.
Sistemlerine saygı duyuyorum bence mantıklı aslında, yeni bir firma ve fatura peşine düşecek altyapıları yok mantıklı. Bu bilgiler değerli, bir daha taşıma ile uğraşmayayım bir firmada kalayım diyorum geçeceğim teşekkürler. 3 tane olumlu yorum geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı