Comnet nasıldır?

Selamlar, ben de Kırşehir'de yaşıyorum altyapım fiber. Comnette altyapı sorguladığımda100Mbps kadar destekliyor. Comnet dediğin gibiyse ben de geçmeyi düşünüyorum.
Selamlar hocam. Comnet internet sağlayıcısı olarak gerçekten olağanüstü bir hizmet sunuyor. Müşteri hizmetleri bu sektörde yeni oldukları için pek iyi durumda değildi. Fakat şuan ne durumdalar bilmiyorum çünkü kendilerini arama ihtiyacı hiç duymadık. Kardeşiminde dediği gibi ne türknet ne netspeed üzerinde bukadar güzel hız ve ping değerlerine ulaşamadık. Kırşehirde bizim binamıza kadar fiberoptik kablo çekilmiş fakat evlere bakır kablo maalesef. Siz evinize kadar fiber bağlantı sağlayabiliyor musunuz? Eğer öyleyse en azından mahallenizi benimle paylaşır mısınız ona göre taşınacağım :D

Selamlar hocam. Comnet internet sağlayıcısı olarak gerçekten olağanüstü bir hizmet sunuyor. Müşteri hizmetleri bu sektörde yeni oldukları için pek iyi durumda değildi. Fakat şuan ne durumdalar bilmiyorum çünkü kendilerini arama ihtiyacı hiç duymadık. Kardeşiminde dediği gibi ne türknet ne netspeed üzerinde bukadar güzel hız ve ping değerlerine ulaşamadık. Kırşehirde bizim binamıza kadar fiberoptik kablo çekilmiş fakat evlere bakır kablo maalesef. Siz evinize kadar fiber bağlantı sağlayabiliyor musunuz? Eğer öyleyse en azından mahallenizi benimle paylaşır mısınız ona göre taşınacağım :D
Haha ben toki de yaşadığım için altyapısı oldukça iyi fibere uzaklık 0m yani :)

Çok iyi bir ban sistemleri var, aman dikkat konuşurken sesinizi yükseltirsiniz yada yanlışlıkla yaptıkları ayıbı/kusuru/yanlışı şikayet edeceğinizi azınızdan kaçırırsınız.

Yandınız; Bir daha ne sitelerine girebilirsiniz nede telefonlarınıza cevap verirler. Paranızda ne olur meçhul. "İadesi yapılacak mı?" ne olacak hiçbir bilgiye ulaşamazsınız canları isterse yaparlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı