Comnet Nasıldır?

78501

Kilopat
Makaleler
5
Merhabalar. Evimde şu an internet bulunmuyor. Yeni abonelik başlatacağım, yani geçiş yapmayacağım. Comnet 35 Mbps gözüme çarptı. Fiyatı uygun görünüyor. Netspeed'den altyapımı sorguladığım zaman 100 Mbps desteğimin olduğunu öğrendim. Santrale uzaklık ise sıfır metre. Boş port da bulunuyor. 120 liraya kadar uygun fiyatlı ISS önerilerinizi bekliyorum. Comnet kullanıcıları da yorumlarını yazarsa sevinirim.
NOT: Taahhütlü veya sabit fiyat garantili olmasını istiyorum.

Comnet taahhütlü değil ki o fiyatlara ve kötü bir deneyim yaşatır size Comnet Netspeed geçin bence Superonline altyapısı varsa Millenicom.

Merhabalar. Evimde şu an internet bulunmuyor. Yeni abonelik başlatacağım, yani geçiş yapmayacağım. Comnet 35 Mbps gözüme çarptı. Fiyatı uygun görünüyor. Netspeed'den altyapımı sorguladığım zaman 100 Mbps desteğimin olduğunu öğrendim. Santrale uzaklık ise sıfır metre. Boş port da bulunuyor. 120 liraya kadar uygun fiyatlı ISS önerilerinizi bekliyorum. Comnet kullanıcıları da yorumlarını yazarsa sevinirim.
NOT: Taahhütlü veya sabit fiyat garantili olmasını istiyorum.
Veganet
FixNet
Millenicom
Harici önermiyorum.

Comnet taahhütlü değil ki o fiyatlara ve kötü bir deneyim yaşatır size Comnet Netspeed geçin bence Superonline altyapısı varsa Millenicom.
Peşin ödediğimiz takdirde indirimli fiyattan yararlanıyoruz. Yani peşin ödemek sorun yaratmıyor. 35 Mbps 90 liraya iyi değil mi? Superonline altyapımız bulunmuyor sanırım.

Beklenti ile alakası yok bu fiyata kötü beklentide bile yok taahhütlü.
Sebebini öğrenebilir miyim?
Veganet
FixNet
Millenicom
Harici önermiyorum.
Teşekkür ederim. Dediklerinizi araştıracağım.

Ayrıca Netspeed'den sorguladığımda 100 Mbps görünen altyapım Comnet'ten sorguladığımda 1000 Mbps görünüyor. Küçük bir ilçede 1000 Mbps fazla geldi bana. Hangisi doğrudur?

Sebebini öğrenebilir miyim?

Ben mi belirliyorum fiyatları? Taahhütlü genelde şu ana göre yüksek fiyatlı olur sonraki aylarda kar ettirir. Taahhütsüz taahhütlüye göre ucuz olmasının sebebi her an istediği gibi zam yapabilmesi her türlü taahhütlü daha mantıklı.comnet taahhütsüz ama peşin veriyorsun o yüzden uyguna sağlıyor Comnet ile ilgili hiç hoş şeyler duymadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı