Comnet nasıldır?

Ben gayet memnunum hiç bir sıkıntısı yok gayet güvenilir 35Mbps paketim olmasına rağmen 45 50 mpbs kullanıyorum.
IMG_20230510_213340.jpg

Ben gayet memnunum hiçbir sıkıntısı yok gayet güvenilir 35Mbps paketim olmasına rağmen 45 50 Mbps kullanıyorum.Eki Görüntüle 1774281

Hocam bazı forumlarda internette dalgalanmalar vs olduğunu, internetlerinin kesildiğini ve müşteri hizmetlerinin müşterilerin paralarını iade etmeden aboneliklerini tek taraflı feshettiklerine dair konular gördüm. Doğru mudur?

Hocam bazı forumlarda internette dalgalanmalar vs olduğunu, internetlerinin kesildiğini ve müşteri hizmetlerinin müşterilerin paralarını iade etmeden aboneliklerini tek taraflı feshettiklerine dair konular gördüm. Doğru mudur?
Ben öyle birşey kesinlikle yaşamadım ama şöyle birşey var ben istanbul da yaşıyorum fiberde benim bölgeme 3 sene önce geldi temiz alt yapı olduğu için belki sıkıntı yaşamıyorumdur bilemiyorum.

Hocam kaç günde kurulum yapıldı? Müşteri hizmetleri nasıl? Kopmalar oluyor mu? Davet kodu atabilir misiniz?
Başvuru internet üzerinden yapılıyor zaten ben başvuru yaptığım gün içerisinde 15 dakika içerisinde beni türk telekom ekibi aradı evinizde misiniz internet bağlamaya geliyoruz diye.Açıkçası bu kadar hızlı olmasına şaşırdım ama ben yeni eve taşındığım için belki bu kadar hızlı oldu.Belki siz başka internet sağlayıcısından geçerken bir kaç gün gecikme olabilir.Müşteri hizmetleriyle hemen iletişime geçebiliyorsunuz ama şöyle birşey var ben ilk zamanlar internet başvurusu yaptığım için görüşmelerimiz oldu o gündür bu gündür internette hiç bir sıkıntı yaşamadığım için daha aramak nasip olmadı.Son olarakda kopmalar yaşamadım gayet stabil güzel çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başvuru internet üzerinden yapılıyor zaten ben başvuru yaptığım gün içerisinde 15 dakika içerisinde beni türk telekom ekibi aradı evinizde misiniz internet bağlamaya geliyoruz diye.Açıkçası bu kadar hızlı olmasına şaşırdım ama ben yeni eve taşındığım için belki bu kadar hızlı oldu.Belki siz başka internet sağlayıcısından geçerken bir kaç gün gecikme olabilir.Müşteri hizmetleriyle hemen iletişime geçebiliyorsunuz ama şöyle birşey var ben ilk zamanlar internet başvurusu yaptığım için görüşmelerimiz oldu o gündür bu gündür internette hiç bir sıkıntı yaşamadığım için daha aramak nasip olmadı.Son olarakda kopmalar yaşamadım gayet stabil güzel çalışıyor.
Hocam konu üzerinden 1 ay geçmiş hortlatmak gibi olacak ama COMNET 500 Mbps tarifesini düşünüyorum aylık 350 tl den 4-5 ay kullanacağım kopma gibi sorularda teknik servisin para istediğini vb. duydum. Bir de memnun kalmazsan başka bir sağlayıcıya 3 ay sonra geçebilirsin dikkatli ol diyenler var bunlar hakkında bilginiz var mı ?

Hocam konu üzerinden 1 ay geçmiş hortlatmak gibi olacak ama Comnet 500 Mbps tarifesini düşünüyorum aylık 350 TL'den 4-5 ay kullanacağım kopma gibi sorularda teknik servisin para istediğini vb. duydum. Bir de memnun kalmazsan başka bir sağlayıcıya 3 ay sonra geçebilirsin dikkatli ol diyenler var bunlar hakkında bilginiz var mı?

(Comnet-ISS-gercekleri) diye bir konu var X bir forumda. Onu bulup okumanızı öneririm.

Hocam konu üzerinden 1 ay geçmiş hortlatmak gibi olacak ama Comnet 500 Mbps tarifesini düşünüyorum aylık 350 TL'den 4-5 ay kullanacağım kopma gibi sorularda teknik servisin para istediğini vb. duydum. Bir de memnun kalmazsan başka bir sağlayıcıya 3 ay sonra geçebilirsin dikkatli ol diyenler var bunlar hakkında bilginiz var mı?

Bakır altyapıda Comnet pek önermiyorum. Fakat fiber altyapıda altyapı gereği bir kopma söz konusu olmuyor. Aralık ayından beri Comnet kullanıyorum Comnet kaynaklı bir kopma da yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı