NetSpeed vs Gıbırnet vs Comnet

Serkan Gider

Kilopat
Yer
Sevilla
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 5 yıldır TurkNet müşterisiyim son zamanlarda yaşadığım sorunlardan dolayı firmayı değiştirmek istiyorum. Sizce bu belirttiğim 3 firmadan hangisine geçmeliyim? Bursada yaşıyorum fiyat olarak hepsi aynı sayılır. Altyapı aynı sonuçta bunun bende bilincindeyim ama gerek müşteri hizmeti olsun gerek sunucu farklılıkları ping değerleri vs değişebilir diye düşünüyorum. Bu firmaları kullanıpta tecrübe edinen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Comnet'in birçok peering anlaşması ve yurt dışı çıkışları aşırı iyi. Eğer ping sizin için önemli ise comnet'i tercih edin. Müşteri hizmetleri hakkında hiçbiri hakkında fikrim yok.

Bende 6 aylık GIBIRNet kullanıcısıyım bir sorun arıza yaşamadım 7/24 m.h. mevcut zaten 100'lük paket kullanıyorum aylık 85TL hızımda bu şekilde.
Tavsiye ederim

Dosya Ekleri

• hız.png
    hız.png
    57 KB · Görüntüleme: 124
Comnet'in birçok peering anlaşması ve yurt dışı çıkışları aşırı iyi. Eğer ping sizin için önemli ise Comnet'i tercih edin. Müşteri hizmetleri hakkında hiçbiri hakkında fikrim yok.

Şu anda aktif olarak comnet kullanıcısıyım ve TR ping değerlerim veya yurt dışı pinglerim geçtiğim sağlayıcdan daha kötü TR sunucusunda 30 ping alıyorum ve yurt dışı Frankfurt gibi sunucularda ise 70 veya 60 ping görüyorum.

Merhaba yaklaşık 5 yıldır TurkNet müşterisiyim son zamanlarda yaşadığım sorunlardan dolayı firmayı değiştirmek istiyorum. Sizce bu belirttiğim 3 firmadan hangisine geçmeliyim? Bursada yaşıyorum fiyat olarak hepsi aynı sayılır. Altyapı aynı sonuçta bunun bende bilincindeyim ama gerek müşteri hizmeti olsun gerek sunucu farklılıkları ping değerleri vs değişebilir diye düşünüyorum. Bu firmaları kullanıpta tecrübe edinen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Ben 3 aydır gıbırnet kullanıyorum gayet memnunum.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    21,3 KB · Görüntüleme: 123
Netspeed candır yalnız.
Comnet pişmanlıktır, 1 ay hizmet verip, internet hızınızı düşürüp yükseltiyorlar, şikayet edince aboneliğinize son verip paranızı yiyorlar. 1 yıllık peşin paramı yediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Netspeed candır yalnız.
Comnet pişmanlıktır, 1 ay hizmet verip, internet hızınızı düşürüp yükseltiyorlar, şikayet edince aboneliğinize son verip paranızı yiyorlar. 1 yıllık peşin paramı yediler.
Birinin daha canı yanmış, yetkililer bu firmayı yasaklamalı :(

Geri
Yukarı