Comnet nasıldır?

Vodafone 2 gündür acayip sorun çıkartıyor tahattütün bitmesine 1 ay kaldığı için sanırım. Ben artık Valorant'ta 40 ping almaktan bıktım. Ping sorunu olmayan hızları verebilen bir firma istiyorum. Altyapım 100Mbps destekliyor. En ucuz Comnet'i buldum ancak boş port yok diyor, Vodafone'dan çıkınca port boşalır mı? Comnet nasıldır?

Ben geçeli 3 gün oldu herhangi sıkıntısı yok bir de hediye kodu var kullanırsan 1 ay hediye veriyor.

sakın internet alayım demeyin sürekli kesinti sıkıntı problem bir firma 3 gün internet kullandım tam 10gb olunca internet kesildi 1 haftadır internet yok genel altyapısal arıza yazıyor ve comnetin söylediği şu Türk Telekom kaynaklı arıza diyor e tamam bilgi verin yapsınlar diyorum bekleyeceksiniz diyor biz herhangi bir müdahale yapamıyoruz diyor müşteri hizmetlerini ne zaman arasam 10 saniye çalıyor sonra tüm müşteri temsilcileri meşgul lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor tak kapanıyor telefon kısacası kimseye tavsiye etmiyorum etmeyeceğim, gün içinde yaşayacağınız birçok kesinti de cabası telegram grupları var bunların girin 2 3 gün izleyin topluca Anadolu yakası Avrupa yakası veya komple şehir olarak internetin kesildiğini göreceksiniz vasat bile diyemiyorum vasatın altında bir firma.

sakın internet alayım demeyin sürekli kesinti sıkıntı problem bir firma 3 gün internet kullandım tam 10gb olunca internet kesildi 1 haftadır internet yok genel altyapısal arıza yazıyor ve comnetin söylediği şu Türk Telekom kaynaklı arıza diyor e tamam bilgi verin yapsınlar diyorum bekleyeceksiniz diyor biz herhangi bir müdahale yapamıyoruz diyor müşteri hizmetlerini ne zaman arasam 10 saniye çalıyor sonra tüm müşteri temsilcileri meşgul lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor tak kapanıyor telefon kısacası kimseye tavsiye etmiyorum etmeyeceğim, gün içinde yaşayacağınız birçok kesinti de cabası telegram grupları var bunların girin 2 3 gün izleyin topluca Anadolu yakası Avrupa yakası veya komple şehir olarak internetin kesildiğini göreceksiniz vasat bile diyemiyorum vasatın altında bir firma.
Ben 2 haftadır kullanıyorum herhangi bi sıkıntı olmadı

500 Mbps paketini yaklaşık olarak 7-8 aydır kullanıyorum. Birkaç defa sorun yaşadım özellikle ilk kurulum yaptığımda internet kesilmesi ve anlık ping yükselişi gibi sorunlar yaşıyordum. Uzun süredir sorun yaşamıyorum. Birkaç hafta önce genel sistem sorunu yaşanmıştı sanırım 3-5 saat civarı çözüldüğünde ek internet tanımlamışlardı 1 hafta. Kısacası geçiş yaptığımda ping ve anlık kopmalar yaşıyordum ancak 2 hafta civarı sürdü sonrasında genel olarak sorunsuz.

Destek ekibi illere göre mi değişiyor bilmiyorum ancak Ankara'da oturuyorum sorun yaşadığım da yapıcı ve bilgilendirici oldular. Verilen modem yerine başka bir modeme geçiş yapmak istediğimde de destekten bilgi almıştım o konuda da ek olarak yardım etmişlerdi.

Altyapınıza güveniyorsanız geçebilirsiniz ancak sorunlu bir altyapınız varsa Türk Telekom gibi aracı olmadan ulaşabileceğiniz ISS'lere yönelmenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı