Comnet nasıldır?

kayaenessm

Picopat
Kek günü
Daha fazla  
Merhaba, önceki konulardan biraz baktımda yine de aklımda bazı sorular var. Ben Gaziantep'te yaşıyorum ve D-Smart'tan geçeceğim. 35 Mbps VDSL paketi şu anda aylık 170 TL civarında sizce Comnet'e geçilir mi? Yoksa başka sağlayıcılara mı bakayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda kendim kullanıyorum, fena değil ama eksikleri çok. Ping konusunda iyi ama bazen sapıtabiliyor. Müşteri hizmetleri kötü ve hafta sonu ulaşamıyorsunuz. Para derdin yoksa TurkNet'e yönelmeni öneririm.

Şu anda kendim kullanıyorum, fena değil ama eksikleri çok. Ping konusunda iyi ama bazen sapıtabiliyor. Müşteri hizmetleri kötü ve hafta sonu ulaşamıyorsunuz. Para derdin yoksa TurkNet'e yönelmeni öneririm.
Altyapı maksimum 62 mbps destekliyor ve fiber yok o yüzden mantıklı bulmadım Turkneti

Merhaba, önceki konulardan biraz baktımda yine de aklımda bazı sorular var. Ben Gaziantep'te yaşıyorum ve D-Smart'tan geçeceğim. 35 Mbps VDSL paketi şu anda aylık 170 TL civarında sizce Comnet'e geçilir mi? Yoksa başka sağlayıcılara mı bakayım?

Sanırım vazgeçtim burdan. Netspeed ve millenicom arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim ve bu iki firma btkya kayıtlı mı?

@kayaenessm, iki firma da iyidir ve hatırladığım kadarıyla da BTK'ya kayıtlı. Hangisi size daha uygun geliyorsa onu tercih edebilirsiniz. Comnet'ten uzak durun. En ufak sorun yaşayıp şikayet edeceğinizi belirttiğinizde, internetinizi doğrudan kapatıyorlar ve portunuz boşa çıkıyor. Tekrardan para ödemek mecburiyetinde kalıyorsunuz ve veri sızdırma iddiasıyla da gündeme gelmişti. Pek tavsiye etmem Comnet'i.

Comnet aslında fena bir ISS değil, taki bir sorun yaşayıp işiniz desteğe düşene dek.. Son zamanlarda olan KVKK ihlalleri ve Yasaklı IP adresleride cabası. Kesinlikle önermiyorum.

Kendi 2 yıllık comnet kullanıcısı olarak tecrübelerimi anlatmak gerekirse. VDSL 2 sene kullandım hala da aktiftir 2.5. yılından gidiyor. Şuana kadar oluşan tüm sorunlarda çözüm için özellikle arayıp bilgi veriyor ve bilgi sizlerden alıyorlar. Benden en azından bu şekilde oldu. 1 yıldır da fiber internet ile beraber 2 hizmetim mevcut. VDSL için son 1.5 yıldır bir kere bile talep açmadım. Fiber için yakın zamanda bir tane açtım onda da uzun süreli garip bir sorun yaşamıştım onun ile alakalı bir durumdu. Genel manada fiyat ve sunulan hizmetlerden gayet memnunum. Bir sorunum yok VDSL hatta sahip olmama rağmen bir talep sayım yok gibi bir şey. Eğer çok sıkıntılı internetiniz başka firmada kopuyor kesintiler var ise comnet de benzer durumu yaşarsınız o yüzden vdsl hattı olup firmalar üzerinde yorum yapanları çok dikkate almıyorum. VDSL hattınız var ise vdsl kullanıcılara iyi hizmet sunabilen firmaları tercih etmeniz olacaktır. Mesele burada benim için fiber üzerinde ne kadar sağlıklı hizmet verebildiği.. Bu konuda da kendilerini başarılı buluyorum. Daha öncesinde turnet, oristelekom,netspeed, gibir gibi firmaları kullandım. Genel ortalama da İlk sırada Turknet 2. sırada şuanda Comnet koyuyorum.

Geri
Yukarı