Comnet neden çok ucuz?

@Mucosoft o zaman kendiniz deneyimleyin ve görün. Denecek bir şey yok. Ucuz etin yahnisi kötü olur derler bu arada.
Bende yazmıştımda tekrar düşününce belki sıkıntı yartmaz. Çok şikayeti var fakat bir şansa iyide çıkabilir. Mesela D-Smart en kötü firma deniyor fakat 6 aydır kullanıyorum ve deprem bölgesinde olmama rağman en fazla 3-4 defa bağlantım kesildi ve bir o kadar yavaşlama oldu. Gerisi sıkıntısız geçti.

@Mucosoft o zaman kendiniz deneyimleyin ve görün. Denecek bir şey yok. Ucuz etin yahnisi kötü olur derler bu arada.
İade hakkımız var, bir sorun yoksa kullanırız.
TürkNet ile onu karşılaştırma TürkNet en iyi firmalardan biri.
Sen burada tarafsız davranmıyorsun. Sen sorun yaşamadın diye herkes için iyi olacak değil. Ben yaşadım mı dersen ben de yaşamadım, nadiren altyapı çalışmaları sebebiyle kesilmişti. Bunun dışında problem olmadı.

Artı -1 Eksi
@Mucosoft tamam kardeşim işte. Arkadaş da zamanında kullanmış, tecrübesini anlatıyor. Ne var bunda? Israrlı davranan sensin, biz de dene ve kendin gör diyoruz. Bu yorumda ne var şimdi? Ne yapmamızı bekliyorsun? Şikayetvar sitesine girersen, orada sorun yaşayanların birçoğunu görebilirsin ve firma hakkında da az çok kafanda bir fikir oluşuruz. Biz ne yapabiliriz? Ne yapmamızı bekliyorsun? Fikir belirtince de tarafsız değilsin diyorsun.

@Mucosoft Şikayetvar sitesine girersen orada sorun yaşayanların birçoğunu görebilirsin.
Her firma için şikayetler olabilir, bir tek bu firmada yok.
Fikir belirtince de tarafsız değilsin diyorsun.
Sana bir şey demedim. Sadece onun taraflı yazdığını söyledim. "En iyi firma" sözü her şeyi anlatıyor. Ben de TurkNet'i beğeniyorum ama objektif yaklaşmak lazım.

@Mucosoft kanka tamam, git ve dene. Ne diyelim? Her firmanın şikayeti olur fakat bir firma hakkında günde sürekli şikayet konusu açılıyorsa da bu firmayı normal karşılamamızı da beklemeyin. Daha da konuya cevap yazmayacağım. Aynı şeyleri sürekli tekrarlatıyorsun ve bu durum da hoşuma gitmiyor.

Geri
Yukarı