Comnet yerinde kurulum ücreti

C-Note

Hectopat
Yer
Batman
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Comnet'e geçeceğim fakat mevcut internetim var seçeneğini seçtiğimde yerinde kurulum istemiyorum yazısı çıkıyor. Ben yeni bir CAT6 kablosu aldım ve bunu bağlatmam lazım internetim yok seçeneğinde ise yerinde kurulum çıkıyor ikisinin arasındaki fark ekiplerin eve gelip gelmemesi mi ben tam olarak anlamadım. Çünkü kablom eskidiği için yeni CAT6 kablomu bağlatmam lazım kafam karıştı açıkçası.

En iyisini yapmışsınız. Kurulum için ücret istemiyorlarsa çağırın bence. Zaten hat yoksa eve kadar çekmek zorundalar diye biliyorum. Değiştirmek isterseniz de değiştirirler bence.
Kabloyu kendim aldım sadece ankastreye bağlantı yapacaklar. Mevcut internetim var seçtiğimde yerinde kurulum olmuyor. Yeni internet seçtiğimde yerinde kurulum oluyor hangisini seçeceğime anlam veremedim.

Kabloyu kendim aldım sadece ankastreye bağlantı yapacaklar. Mevcut internetim var seçtiğimde yerinde kurulum olmuyor. Yeni internet seçtiğimde yerinde kurulum oluyor hangisini seçeceğime anlam veremedim.
Müşteri hizmetlerini arayıp söyleyin bence anlayışla karşılayıp ekip gönderirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı