Comnet'te tanınmayan kişinin davet kodunu kullanmak güvenlik zaafı oluşturur mu?

289120

Hectopat
Makaleler
2
Comnet kullanıyorum.
Hizmet süresi uzatırken davet kodu ile uzatayım dedim ve DH forumundan tanımadığım bir kişinin Comnet davet kodunu buldum ve kullandım.
Toplamda 2 kere kullandım.
Bu durum güvenlik zaafı oluşturur mu?
@Tim

@reptile @Ulunay @Dutchman

Son düzenleme:
Biraz araştırdım ve insanların sizin gibi yaptığını gördüm. Başına bir şey gelen yok.
Basit bir örnek düşünelim: Çalıştığınız şirkete bir arkadaşınızı öneriyorsunuz ve arkadaşınız giriyor. Birkaç ay sonra siz şirketi soysanız elbette davet ettiğiniz kişi de sorgulanır. Bu olayda @289120 davet edilen yani sorgulanacak kişi oluyor.

Bu şekilde düşünürsek sorun yaratır ama bu basit bir indirimden başka bir şey değil. Rahatlıkla kullanabilirsiniz, herhangi bir sorun yaratmaz.

Biraz araştırdım ve insanların sizin gibi yaptığını gördüm. Başına bir şey gelen yok.
Basit bir örnek düşünelim: Çalıştığınız şirkete bir arkadaşınızı öneriyorsunuz ve arkadaşınız giriyor. Birkaç ay sonra siz şirketi soysanız elbette davet ettiğiniz kişi de sorgulanır. Bu olayda @289120 davet edilen yani sorgulanacak kişi oluyor.

Bu şekilde düşünürsek sorun yaratır ama bu basit bir indirimden başka bir şey değil. Rahatlıkla kullanabilirsiniz, herhangi bir sorun yaratmaz.
Hocam kod zaten çalışmamış, kodun çalışması için üye olurken kodu girmek gerekiyormuş.
Hizmet süresi uzatır iken çalışmıyormuş.

Geri
Yukarı