Comodo Internet Security Free vs Kaspersky Security Cloud Free

Cevabını bildiğin bir soruyu sorma amacın nedir o zaman? :)
Geçen gün bir arkadaşın başına gelen sorun benim de başıma geldi. Kaspersky'nin kaldırma aracı ile Kaspersky'i kaldırır iken, sistem dosyalarından birini de sildi. Bu yüzden kullanmamayı düşünüyorum fakat alternatiflere baktığımda da güvenebileceğim bu kalıyor.

Geçen gün bir arkadaşın başına gelen sorun benim de başıma geldi. Kaspersky'nin kaldırma aracı ile Kaspersky'i kaldırır iken, sistem dosyalarından birini de sildi.
Sistem dosyası sadece kendi servislerini siler. Aracı da zaten önerdiğim kişiler kullanabilir. Kendi başına kullananlar için sorun yaşamaları normaldir.

Araç olmuyor o. Normal kaldırma işlemi oluyor. Bunun da sistem dosyası olarak sadece yüklü olan dosyaları siler doğru şekilde kurulmuşsa. Sadece zarar verirse ağ sürücüsüne zarar verme ihtimali var ki o da çoğu zaman kritik hataya neden olmuyor.

Araç olmuyor o. Normal kaldırma işlemi oluyor. Bunun da sistem dosyası olarak sadece yüklü olan dosyaları siler doğru şekilde kurulmuşsa. Sadece zarar verirse ağ sürücüsüne zarar verme ihtimali var ki o da çoğu zaman kritik hataya neden olmuyor.
Açıkçası halen inanmamanız hiç umrumda değil. Kaspersky'i kaldırdıktan sonra temiz kurulum yapmadığım takdirde Windows hiçbir şekilde açılmadı çünkü sistem dosyalarında eksiklikler meydana geldi.

Geri
Yukarı