Comodo mu, Avast mı, Panda mı?

3 noktaya tıklayın, oradan izin verin. Virüslü falan değil, antivirüs programı nasıl virüs olsun? Comodo'nun kurucusu Türk zaten.

Kötü değil, bilinçli kullanım için çok iyi ve gayet az kaynak kullanıyor ama Avast'ın veri tabanı daha iyi dediğim gibi, dediğiniz 3 antivirüse göre.
Hocam comodo mu iyi avast mı? Çoğu antivirüs programı paralı olduğu için bu ikisine kaldık.

Hocam Comodo mu iyi Avast mı? Çoğu antivirüs programı paralı olduğu için bu ikisine kaldık.

Comodo ücretsiz olarak özellikleri çok iyi, hepsi açık diye hatırlıyorum. Avast'ın bazı özellikleri kapalı ve sürekli yükseltme istiyor ama Avast daha fazla kaynak kullanır.

Hocam o zaman Comodo yükleyim ben en iyisi.

Evet, çok az RAM kullanıyor. Bilinçli kullanıyorsanız bilgisayarı iyi koruyacaktır. Eğer, Kaspersky'ı 90 günlük Total Security olarak kullanmak istiyorsan bu rehberi yapabilirsin:

Geçmişteki kötü ününden dolayı AVAST demek istemezdim ama AV-TEST'e göre AVAST çoğu AV'ye kıyasla bile daha iyi duruyor:

Geçmişteki kötü ününden dolayı Avast demek istemezdim ama av-test'e göre Avast çoğu Av'ye göre bile daha iyi duruyor:

Avast'ın sadece geçmişte yaptıkları güvenlik ihlali yüzünden önerilmiyor. Çok fazla yükseltme istemese aslında güzel bir antivirüs. Arayüz konusunda çok iyi ve basit.

Geçmişteki kötü ününden dolayı AVAST demek istemezdim ama AV-TEST'e göre AVAST çoğu AV'ye kıyasla bile daha iyi duruyor:
V3 Internet security neden birinci sırada anlamış değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı