Comodo Time Machine ne işe yarıyor?

xCrysTaL

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Comodo time machine hakkında bilgi verebilecek varsa çok sevinirim. Program hakkında birkaç sorum olacak.
Mesela temiz formatımızı attık gerekli programları oyunları falan kurduk en son Comodo time machine kurduk diyelim. Bu program Deep freeze gibi 1 kere yeniden başlatmada Deep freeze görevimi görüyor? 1 kere yeniden başlatmak veya kapatıp açmak PC'ye yetiyor mu? Deep Freeze'in alternatifi denebilir mi? Mesela Deep freeze gibi belirli aralıklarla bu programı açıp uygulamarı oyunları vs güncelleyip geri kapatsam oluyor mu Deep freeze gibi? Bilgi verebilecek var mı?

Bilen biri yardımcı olabilir mi ?

Son düzenleme:
Acronis, Paragoni RoolBack vs hepsini denedim.
10 saniye içinde yedek alıp yine aynı sürede dönüyor, çok kullanışlı tavsiye ediyorum. İstersen Deepfreeze gibi de kullanabiliyorsun.
Belli zamanlara ayarlayıp yedek alabilirsin.
Virüs, Trojan bulaştı diyelim hemen önceki yedeğe dön yada sistem ağırlaştı temel yedeğe dön.

Acronis, paragoni roolback vs hepsini denedim.
10 saniye içinde yedek alıp yine aynı sürede dönüyor, çok kullanışlı tavsiye ediyorum. İstersen deepfreeze gibi de kullanabiliyorsun.
Belli zamanlara ayarlayıp yedek alabilirsin.
Virüs, trojan bulaştı diyelim hemen önceki yedeğe dön ya da sistem ağırlaştı temel yedeğe dön.

Hocam deepfreeze gibi de kullanabiliyorsunuz demişsiniz. Mesela ben temiz format attım gerekli programları oyunları kurdum kapattım diyelim. Time machine i kapattıktan sonra virüs vs bulaştı diyelim. 1 kere yeniden başlatma veya kapatıp açtığım da düzeliyor mu yoksa geri yükleme noktasına mı seçmem gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı