Company of Heroes 2 zor mu?

Öğrenirseniz bayağı zevkli olabilir. Strateji oyun severleri için harika bir nimet.

Abim eskiden, bir gün boyunca oynardı. İyi hatırlıyorum.

Hocam ben yaklaşık 1 yıl önce aldım. Bundan 4 5 ay önce Steam ücretsiz verdi. Keşke alsaydınız. Ben 30 GB diye üşendim. Ama oynaması keyifliymiş. Alabilirsiniz ama indirimde alın. 7 TL gibi bir fiyata alırsınız.

1 kere bile Çok oyunculuda kazanamadım. Tek oyunculu daha zevkliydi.

Hocam ben yaklaşık 1 yıl önce aldım. Bundan 4 5 ay önce Steam ücretsiz verdi. Keşke alsaydınız. Ben 30 GB diye üşendim. Ama oynaması keyifliymiş. Alabilirsiniz ama indirimde alın. 7 TL gibi bir fiyata alırsınız.
30 GB degil oyun 4,5 GB kurulmuş hali indirmeside 2 GB yanlış hatırlamıyorsam.

Coh2de bin saat multiplayer oynadım. Coh2yi Kolay öğrenirsin ama ustalaşman zaman alır. Gelen güncellemeler nedeniyle bir anda kullandığın birimler çöp olabilir. Farklı şeyler denemen gerekir.

Coh2 asıl multiplayer için alınır bu arada. Multiplayerı gerçekten çok zevklidir. Yeni başladığın için MP gireceksen şiddetle axis oynamanı öneririm.
Allies üzebilir seni. Çünkü allies biraz daha kabiliyet, beceri, bilgi ister. Ama axis öyle değil, axisde nooblar bile çok olmasa da bir şeyler yapabiliyor gördüğüm kadarıyla. Axis power <3

Geri
Yukarı