Company of Heroes 2 nasıldır?

Hangisini almalıyım

• Oy verenlerin toplamı
    9

Baldrog

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler steamde 19 aralığa kadar COH'un ek paketlerinin ve oyunlarinin indirimi var. COH'u biliyorum. Tales of valoru oynadim COH 2'yi oynamadim sizce almaya değer mi? Nasıl alirsam COH ve COH 2 nin hangi ek paketlerini almaliyim? Şimdiden Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Company Of Heroes 2 verdiğin para kuruşu kuruşuna değer. İyi bir sistemin var ise sana II.Dünya Savaşını yaşatır.

Geçen sene yaz aylarında gelen güncellemeler ile birimlerin özellikleri oyun seyrini değiştirecek ölçüde değiştiği için ben artık önermiyorum.

COH asla x birimini basınca durdurulamayacağın bir oyun değildi. Her birimin bir diğerine karşı zaafı vardı. Yaz aylarında bunu ciddi anlamda bozdular. Oyun tank bas ve saldıra dönüştü birden.

Zamanında çok oynardım 700+ saatim var. Ben üstteki arkadaşa katılıyorum; oyunu bozdular biraz, yeni ordular falan derken özellikle 1v1 ve 2v2 multiplayer dengesi bozuldu. En son baktığımda düzeltmek için bir ekip kurmuşlardı nasıl sonuçlandı bilmiyorum. Alacaksanız bile bu fiyata değmez indirimleri bekleyin derim.

129 Saatlik deneyimim ile size Company Of Heroes 2 ve The Western Front Armies :US Forces DLC öneriyorum. Oyunda hem singleplayer senaryo ve multiplayer vs maçları ile 2.Dünya Savaşı heyecanını yaşayacağınıza inanıyorum.

Öncelikle iyi günler steamde 19 aralığa kadar COH'un ek paketlerinin ve oyunlarinin indirimi var. COH'u biliyorum. Tales of valoru oynadim COH 2'yi oynamadim sizce almaya değer mi? Nasıl alirsam COH ve COH 2 nin hangi ek paketlerini almaliyim? Şimdiden Teşekkürler.

Vereceğin her kuruşa değer bir oyun kesinlikle tavsiye ederim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı