Complete Internet Repair ile İnternet Bağlantı Ayar Onarımı

Benim sorunumu sadece 10 saniyeliğine çözüyor sonrasında internet hızım tekrardan yavaşlıyor. 50 mbps ttnet fiber alıyorum. Müşteri hizmetleri hızınız normal diyor fakat bilgisayarımda ve mobil cihazlarımda internet hızı çok yavaş. Chromeda download yaparken indirmeyi yarıya kadar hızlı yapıyor sonrasında 30-40 kbps'ye düşüyor. Bunu nasıl çözebiliriz?

Complete Internet Repair: İnternet Bağlantı Ayarları Onarıcısı

Eki Görüntüle 323890

Complete Internet Repair, internet bağlantı ayarlarınızda sık görülen sorunları onarmayı amaçlayan ücretsiz bir programdır. Kurulum gerektirmeyen programı USB belleğinizde de taşıyıp kullanabilirsiniz. Program yazılımsal sorunları çözebilir, modem ya da diğer donanım sorunlarını çözemez.

Kullanımı: Tüm kutucukları işaretleyip(tavsiye edilir), "Go" butonuna basarak internet ayarlarınızı onarabilirsiniz.

İndirme:
O kadar kullandım bu siteyi ama hiç üye olup da birisine yorum yapmadım gerek duymadım ama sen ayrı bir şeysin Allah ne muradın varsa versin
Complete Internet Repair: İnternet Bağlantı Ayarları Onarıcısı

Eki Görüntüle 323890

Complete Internet Repair, internet bağlantı ayarlarınızda sık görülen sorunları onarmayı amaçlayan ücretsiz bir programdır. Kurulum gerektirmeyen programı USB belleğinizde de taşıyıp kullanabilirsiniz. Program yazılımsal sorunları çözebilir, modem ya da diğer donanım sorunlarını çözemez.

Kullanımı: Tüm kutucukları işaretleyip(tavsiye edilir), "Go" butonuna basarak internet ayarlarınızı onarabilirsiniz.

İndirme:
sana ne kadar teşekkür etsem azdır Allah ne muradın varsa versin adamin dibisin 4 5 yıldır belkide abartısız yaşıyodum

Son düzenleme:
Aynı sorunu bende yaşıyorum fakat önerdiğiniz program maalesef sorunumu çözemedi. İnternet kablolu kullanıyorum.Mobilde wifi ile indirmelerimde sıkıntı yok fakat bilgisayarda maalesef ki var.Başka bir öneriniz var mı

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    6,5 KB · Görüntüleme: 137
  • 2.png
    2.png
    3,2 KB · Görüntüleme: 133
  • 3.png
    3.png
    406,2 KB · Görüntüleme: 137
Yanlış olmuş sanırım :) İnternet üzerinden indirme yaparken indirme hızım kademeli olarak 0 kilobayta düşüyor ve indirmeyi durduruyor. İnterneti kablolu kullanıyorum ve mobil cihazımda böyle bir sıkıntı yok. Oyun güncellerken de aynı hatayla karşılaşıyorum. Programı denedim fakat olumlu sonuç alamadım maalesef.

Tamam şimdi bir soruya benzedi :)
0 KB/s inmesi Wifi bağlı ise aynı modeme onlar çektiğinden LAN hızı düşüyor olmalı. İndirdiğiniz siteler de bunu etkiler. Bu rehber sadece bağlantısal sorunlar düzeltir.
Modemden Wifi bağlantısını kapatın ve o şekilde deneyin. O zaman da devam ederse ftp kaynağından IDM ile indirmeyi deneyin farklı zamanlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı