Conexant SmartAudio HD Windows 10 Ses Sorunu

DoNotSpy 10 programı ile otomatik sürücü güncellemesini devre dışı bırakabilirsiniz.
Ne kadar güncelleme erteleyici ile ertelesem de yine geçen gün indirip kurulmuş. Eskisini kurup tekrar erteleyici ile erteletdiğim halde yine inip kuruluyor.

Şöyle bir şekilde konuyu yine açmış bulunuyorum. Eski sürücü artık yıl dönümü güncellemesi ile devre dışı kaldı. Hiçbir şekilde yüklenmiyor. Ve sanırım bu konu çok gösteriliyor ki 6500 kişi konuya bakmış. Artık yardımlarınızı bekliyorum . Hem benim için hem de diğer bakan arkadaşlar için. Sırf bu yüzden bilgisayardan cidden soğudum. @Recep Baltaş

Bende de aynı program yüklü ne yaptıysam bass kalitesi sıfır.Senin kullandığın eski driver nedir acaba?
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_14F1&DEV_510F&SUBSYS_104311E0&REV_1001
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_14F1&DEV_510F&SUBSYS_104311E0
@Recep Baltaş

Lenovo idepad 510 i5 laptop aldım dün elime geçti. Şuan bu sorunu yaşamaktayım. audio by harman vs diye sesi övmüşler ama sanki eski tip radyolardan çıkan bir ses var adeta. bass hiç yok. bunun bi çözümü var mı?

Çok uzun bir zamandır ne yazık ki aynı sorun bende de mevcut. Berbat bir driver. Bazı programlarda (Chrome, Spotify vs.) ses çok kısık diğerlerinde de normal ses düzeyi var ama ses kötü. Eskiden de buğulu şekilde çıkardı ses. Ne yapsam duzelmedi. Çözüme ulaşan var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı