Çözüldü Config. JSON dosyası virüs mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Şahin Bozok

Femtopat
Daha fazla  
Sosyalde biri Config. JSON dosyasının Bitcoin kazan bir virüs olduğunu ve hemen silmemiz gerektiğini yazmış. Bu doğru mu? Ben yerel diskte arattığımda 100e yakın Config. JSON dosyası buldum ve bu beni korkuttu bir yandan da bilgisayarda 100e yakın virüs olsa mantıken PC çoktan ayvayı yemesi gerekiyordu diyorum üstelik Malwarebytes ile bilgisayara tarama yaptığımda hiç virüs görünmüyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-04 063429.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-04 063429.png
    40,5 KB · Görüntüleme: 17
  • resim_2023-11-04_065125569.png
    resim_2023-11-04_065125569.png
    92,5 KB · Görüntüleme: 14
Çözüm
Sosyalde biri Config. JSON dosyasının Bitcoin kazan bir virüs olduğunu ve hemen silmemiz gerektiğini yazmış. Bu doğru mu? Ben yerel diskte arattığımda 100e yakın Config. JSON dosyası buldum ve bu beni korkuttu bir yandan da bilgisayarda 100e yakın virüs olsa mantıken PC çoktan ayvayı yemesi gerekiyordu diyorum üstelik Malwarebytes ile bilgisayara tarama yaptığımda hiç virüs görünmüyor.
config.json = metin belgesi.
config.json dosyasının virüs olduğundan bahsetmemiş ki? Sadece aynı karede görünmüş. Malwarebytes ile tarama yaptıktan sonra sıkıntı çıkmadıysa içiniz rahat olsun.

config.json = metin belgesi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı