Connect Game eksik kutu içeriği

techislife

Hectopat
19 Nisan günü yapmış olduğum G Wolves skoll mini siparişimde kutunun içinden çıkması gereken yedek Micro USB kablosu çıkmadı. YouTube'da birçok unboxing videosunu izledim ve hepsinde yedek kablo çıkıyor. Eksik veya ayıplı ürün göndermekten iade edebilir miyim veya değişimini yapabilir miyim ürünün? Büyük bir hevesle aldım ancak hevesim kursağımda kaldı.

Bu incelemede @Kediiiisj yedek kablonun çıktığını söylemiş. Bence Connectgame ile iletişime geçin.

Kutu içeriğini ve izlediğiniz videoları paylaşır mısınız? İzlediğiniz videoları yabancı kanallara ait ise normal olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kutu içeriği videosu böyle.
Maalesef açarken videosunu çekmedim. Keşke çekseydim. Firmayı kandırıp kara geçecek olsam bir kablonun peşine düşmem ancak yine de eksik gelmesi canımı sıktı.

Bu incelemede @Kediiiisj yedek kablonun çıktığını söylemiş. Bence Connectgame ile iletişime geçin.
Garanti için kullandıkları mail adresine mail attım. Telefonu sürekli meşgul çalıyor zaten. Bakalım nolucak. İnsan yine de üzülüyor böyle detaylara.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kutu içeriği videosu böyle.
Maalesef açarken videosunu çekmedim. Keşke çekseydim. Firmayı kandırıp kara geçecek olsam bir kablonun peşine düşmem ancak yine de eksik gelmesi canımı sıktı.

Garanti için kullandıkları mail adresine mail attım. Telefonu sürekli meşgul çalıyor zaten. Bakalım ne olacak. İnsan yine de üzülüyor böyle detaylara.

Hocam mesai saati dışı oluğu için yarın bakarlar maillere çok hızlı dönülüyor bende öyleydi birkaç sefer attım bence mağdur etmezler merak etmeyin.

Hocam mesai saati dışı oluğu için yarın bakarlar maillere çok hızlı dönülüyor bende öyleydi birkaç sefer attım bence mağdur etmezler merak etmeyin.
İnşallah hocam süreci buradan paylaşmaya devam edeceğim bakalım ne olacak.

Şaka gibiler hala maillere bir dönüş yok. Konu günceldir. Bu kadar rahat olmaları gerçekten çok garip.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı