İnceleme G-Wolves Skoll Mini SK-S

Öncelikle kutu içeriğiyle başlayacağım çünkü çok bilindik çok kaliteli markanın herhangi bir ürününde bile bu kadar güzel bir kutu içeriği görmedim.
Kutu bu şekilde gayet şık ve güzel.

4.jpg

İkinci olarak içerisi biraz karışık ama ben çocukken AKP metal kutunun içinde kahve dağıtırdı, o tarz dış kaplaması çok güzel olan metal bir kutu var günlük kullanım içinde masanın üstünde eşyaları koyacak çok güzel tasarımlı bir metal kutu var.

3.jpg

2.jpg

Bu metal kutunun içerisinden bir mektup kağıdı ve grip tapelerin olduğu bir mektup çıktı. Skatezler Wraith skatez gibi kalın ve yüzeyi plastik gibi değil gerçekten mükemmel yedek skatezler de mevcut. Grip tapeler ise plastik ve pislenirse çok kolay temizlenebiliyor ve çok fazla grip tape var.

1.jpg

WhatsApp Görsel 2023-04-04 saat 16.06.401.jpg

WhatsApp Görsel 2023-04-04 saat 16.06.41.jpg

Ek olarak çok şaşırdığım 2. şey ise içinden yedek kablo çıkması. Paracord bir kabloya sahip ama çok üst model Wireless şarjlı olan mouslerdeki sistem gibi kabloyu sök tak yapabiliyorsunuz ama tabii ki Wireless çalışmıyor :D. Ek olarak farede yan tuşlar farenin tuşları ve hatta arka DPI ve Hz tuşları dahil olmak üzere Kailh 8.0 Switch var gerçekten bu fiyat için çok iyi. İçinden extra 2 Switch çıkıyor ama onlar Kailh 8.0 değil ttc pink Switch.

WhatsApp Görsel 2023-04-04 saat 16.06.40.jpg

Ve son olarak içinden beni şaşırtan makyaj fırçasına benzer bir fırça çıkması hoş bir detay bence.

WhatsApp Görsel 2023-04-04 saat 16.06.39.jpg

Fareye gelecek olursam ön yüzüyle başlayayım klasik hafifletmek için delikli bir yapı var ama mouse pamuk gibi gerçekten eski mousemm hk mira s ve 61 gram bu mouse 47-48 gram civarında ama arada sanki 2 kat ağırlık farkı var çoğu farede olan sensörü vs ön tarafa yığmadan dolayı arkası boş kalıyor ve ağır hissetiriyor ama bundan en baştan en sonra uzun bir anakart dağılımı var ve bence ağırlık hissiyatını farklı etkiliyor sonuçta kütle ve ağırlık başka şeyler. Switchlerinden bashetmiştim orta tekerlek gerçekten çok tok, kaliteliyim diyor yani. Sensör olarak PMW3389 var 400 IPS ve 50G accel var.

WhatsApp Görsel 2023-04-04 saat 16.06.38.jpg

Arkasına gelecek olursam DPI arkadan ayarlanıyor bence çok büyük bir eksi değil ve mouse Hz'sini de aynı şekil arkadan ayarlayabiliyorsunuz.

WhatsApp Görsel 2023-04-04 saat 16.06.36.jpg

Uzun uzun artılarını yazmak istemiyorum gerçekten her şeyinden bahsettim tek eksisi arka tarafındaki alt skatezlerin arasında boşluk olmayabilirdi bence. Doldur abi orayı da yani 300 400 liralık mouselerde bile dolabiliyor belki bir sebepleri vardır ama bilemedim. @GalaxySal450 @Moon64
Hocam mouse önerilerinde hasteyi ve diğer rakiplerini ezecek bir mouse olduğunu düşünüyorum. Sizin fikirleriniz nedir?

Fareden çok kutu içeriğine hayran kaldım :D
700 TL için gerçekten çok çok güzel.
Ayrıca incelemeyi de güzel yapmışsınız tebrik ederim. @Kediiiisj

Bende aynı şekil kutu içeriği çok şaşırttı DC'den arkaşlarla yayın açıp canlı yaptık açtıkta şaşırıyoruz beraber yanlış ürün mü aldık falan dedim.

Bende aynı şekil kutu içeriği çok şaşırttı DC'den arkaşlarla yayın açıp canlı yaptık açtıkta şaşırıyoruz beraber yanlış ürün mü aldık falan dedim.
Tek sıkıntısı popüler olmadığı için insanlar merdiven altı ürün sanıp büyük markaların rezalet farelerini alması :(

1500TL gibi bir fiyattan 700TL'ye inmiş çok garip bu kadar düşüş ve ürün gerçekten güzele benziyor.

Eski versiyonuydu ve stock yoktu Switch'ler vs çok kötüydü Omron'du bu yeni versiyon gerçekten takdire şayan çok tutan hasteyi belki tam detayları bilmiyorum ama Razer dav2'yi tokatlayabilir.

Tek sıkıntısı popüler olmadığı için insanlar merdiven altı ürün sanıp büyük markaların rezalet farelerini alması :(

Ve özellikle belirtmek istiyorum anormal bir hafiflik var 47 olduğuna inanmıyorum şahsen 30 falan bence :D

Eski versiyonuydu ve stock yoktu Switch'ler vs çok kötüydü Omron'du bu yeni versiyon gerçekten takdire şayan çok tutan hasteyi belki tam detayları bilmiyorum ama Razer dav2'yi tokatlayabilir.

Ve özellikle belirtmek istiyorum anormal bir hafiflik var 47 olduğuna inanmıyorum şahsen 30 falan bence :D
Daha önce ağır bir fareden geçersen öyle gelir :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı