Connected2.me Son Görülme Problemi

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Ara sıra C2 isimli programı kullanıyorum. 4-5 gündür biriyle konuşmaya başladım söylediğine göre aynı şehirdeyiz. Şu ana kadar kendisinden bir ses kaydı ve galeriden değil de kamera olarak bir fotoğraf alamadım. Galeri olarak da alamadım gerçi. Zaten karşıdaki kişiye güvenmekte sıkıntılı olan bir program bu tarz istekleriniz de olmayınca sahte olabilir mi sorusu geliyor insanın aklına. Bunun yanında dikkatimi çeken garip bir son görülme problemi var. Konuşmaya başlıyoruz bir süre sonra bakıyorum son görülmesi "30 dakika" bu süre değişebiliyor tabi 10-20-50 dakika falan ama karşıdaki kişi bana 1 dakika önce mesaj atmasına rağmen en son 30 dakika önce girdiğini söylüyor program. Bir diğer gariplik ise konuşma devam ederken o son görülme 1 saat olursa birden gidiyor ve bir sonraki girişine kadar haber alamıyorum. Böyle bir durumu yaşayan veya neden kaynaklanabileceğini tahmin eden var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı