Üniversite öğrencisi için yazın iş tavsiyesi

Ich Will

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, şu anda üniversite öğrencisiyim ancak Haziran'da tekrar YKS'ye gireceğim. Sınav sonrası hemen iş bulmam gerekiyor. Haziran-Ekim ayları arasında Ankara Çankaya veya Mamak'ta tam zamanlı ne tür bir iş bulabilirim? Fizikten çok güçlü değilim, kafe türü yerlere bakmayı düşünüyorum. Siz ne önerirsiniz? Teşekkürler.

Merhaba, şu anda üniversite öğrencisiyim ancak Haziran'da tekrar YKS'ye gireceğim. Sınav sonrası hemen iş bulmam gerekiyor. Haziran-Ekim ayları arasında Ankara Çankaya veya Mamak'ta tam zamanlı ne tür bir iş bulabilirim? Fizikten çok güçlü değilim, kafe türü yerlere bakmayı düşünüyorum. Siz ne önerirsiniz? Teşekkürler.

Sakın ama sakın burgercilere girme onun yerine bilgisayardan yap işini varsa ama yok galiba çünkü açıklamanda Android var o zaman garson olarak çalış ama burgercilerde değil lüks restronlarda.

Kurumsal olan yerlere bak derim (burgerci gibi)... Kafeler de olur ama yorucu olur haberin olsun. Kurumsal yerlerde saatlere uyarak çalışırsın.
Kurumsal yerlere nasıl başvuru yapabilirim? Kariyer.net gibi yerlerden mi ilan veriyorlar?
Sakın ama sakın burgercilere girme onun yerine bilgisayardan yap işini varsa ama yok galiba çünkü açıklamanda Android var o zaman garson olarak çalış ama burgercilerde değil lüks restronlarda.
Bilgisayarım var hocam ama ne tür bir iş yapabilirim? Bunun dışında lüks denilecek 1-2 yere geçen yıl başvurmuştum ama yarı zamanlı olarak, tam zamanlı olsaydı muhtemelen işi alırdım.

Okuduğun dalla alakalı bir şeyler var mı, ne okuyorsun?
İktisat okuyorum ancak bölümle pek ilgim yok maalesef, ilgili bir iş bulabileceğimi sanmıyorum.

Geri
Yukarı