Çözüldü Conqueror's Blade 0xc0000005 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Ya raporu yanlış program için aldınız ya da yeterince beklemediniz. Yeni bir rapor alır mısınız? Ayrıca oyun korsan mı?

Ya raporu yanlış program için aldınız ya da yeterince beklemediniz. Yeni bir rapor alır mısınız? Ayrıca oyun korsan mı?

Oyun korsan değil oynaması ücretsiz. Tekrar bir rapor alıp paylaşayım.

sfc /scannow uyguladım herhangi bir sonuç yok. Sistemde malware taraması ve virüs taraması yaptım herhangi bir değişiklik olmadı.

LogFile2.pml

Oyun korsan değil oynaması ücretsiz.
Bilmiyordum, teşekkürler.

Sanırım yine yanlış program için aldınız. Conqueror's Blade.exe gibi bir şey olması lazım. Siz loader/installer gibi bir şey için rapor almışsınız sanki. Bu videodakinin aynısını yapıyorsunuz değil mi?

Bilmiyordum, teşekkürler.

Sanırım yine yanlış program için aldınız. Conqueror's Blade.exe gibi bir şey olması lazım. Siz loader/installer gibi bir şey için rapor almışsınız sanki. Bu videodakinin aynısını yapıyorsunuz değil mi?

Evet, oyunun websitesinden indirilen exe ile oyun kuruluyor. Steam versiyonunda da aynı hata mevcut. İsterseniz kendiniz de deneyebilirsiniz.

Şimdi oyunun kurulum dosyası mı hata veriyor, doğru mu anladım? Öyleyse Steam'den indirmeyi dener misiniz? Orada bu sorunun olacağını sanmıyorum.

Arkada çalışan programlar neler? Joystick varsa, çıkartıp dener misin? Bir de bunu paylaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı