Çözüldü console.log komutu çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
JavaScript:
let x = "a";
console.log(x);

Bash:
node dosya_ismi.js

Şeklinde çalışması lazım.

Hocam BTK Akademi'den C# kursuna katıldım orada adamın yaptıklarının aynısını yapmaya çalışıyordum şimdi her şey karıştı açıkçası.

C# kursu ve JavaScript yazıyor. BTK Akademi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam BTK Akademi'den C# kursuna katıldım orada adamın yaptıklarının aynısını yapöaya çalışıyordum şimdi her şey karıştı açıkçası. Eki Görüntüle 1921544

Kodun doğru ama Node.js'de işler değişebilir. Normal JS'de HTML taglerine JS kodları ekleyince çalışıyor ama Node.js'de yapılandırma gerekebilir.

Engin hoca fena değil ama neden C# kursunda JavaScript ile öğretmeye başlaması saçma olmuş. YouTube'da da Python ile başlayıp C# ile devam etme gibi bir serisi vardı galiba. Hiç programlama bilginiz yoksa daha basitten alan serilere bakmanızı öneririm. İngilizceniz iyiyse @Eray T hocamın kurs listesi vardı oradaki C# kursunu öneririm.

Kodun doğru ama Node.js'de işler değişebilir. Normal JS'de HTML taglerine JS kodları ekleyince çalışıyor ama Node.js'de yapılandırma gerekebilir.

Anladım hocam anlaşılan yapılacak en iyisi her şeyi silip başka bir kurs bulup orada yeniden kurmak olacak.

Engin hoca fena değil ama neden C# kursunda JavaScript ile öğretmeye başlaması saçma olmuş. YouTube'da da Python ile başlayıp C# ile devam etme gibi bir serisi vardı galiba. Hiç programlama bilginiz yoksa daha basitten alan serilere bakmanızı öneririm. İngilizceniz iyiyse @Eray T hocamın kurs listesi vardı oradaki C# kursunu öneririm.

Şuna bir bakayım teşekkür ederim.

@Eray T hocam kurs listenizi bulamadım link atabilir misiniz?

@ArslanbalaBörükan

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı