Converse alınır mı?

@GTX660M sonra sağlığı için daha fazla para harcasın demi? :D

Replika ayakkabı giymeyin, giydirtmeyin. Kendi sağlınızı beş para etmek istiyorsanız; giyebilirsiniz.
Fazlasıyla abarttığınızı düşünüyorum. Günlük ayakkabılar replika olabilir, ille de original olacak diye bir şey yok. İmkan varsa kesinlikle original taraftarıyım ama spor vb. etkinlikler hariç ayakkabının çok önemi yok. Memur birisi ha kundura giymiş ha spor giymiş masabaşı işte çalışıyorsa.

@Genzonzi replika ayakkabıların, ayak sağlığı üzerinde oldukça kötü etkileri var. Günlük ayakkabılar dediğiniz şeyi günde 8 saat giyiyorsanız; günlük olmaktan çıkar. Ayrıca o replika fiyatına orijinal ve kaliteli birçok ayakkabı varken neden replika giyesiniz?
Modayı ünlülerin giydiği ayakkabılardan ibaret sananların lafına itibar etmeyin.
"Modası geçmiş" demek sadece ünlülerin giymeyi bıraktığı için denilmez. Bir ara herkesin ayağında olan ayakkabıyı şu anda giyen birkaç kişi var. Ayrıca; bir ayakkabıyı ünlülerin giymesi tek başına moda yapmaz. İnsanlar tarafından da beğenilip giyilmesi gerekir.

Seviyorsa alabilir tabii ki. Herkes güzelliğin göreceli olduğunu belirtmiş.

@Genzonzi replika ayakkabıların, ayak sağlığı üzerinde oldukça kötü etkileri var. Günlük ayakkabılar dediğiniz şeyi günde 8 saat giyiyorsanız; günlük olmaktan çıkar. Ayrıca o replika fiyatına orijinal ve kaliteli birçok ayakkabı varken neden replika giyesiniz?
Her zaman bu böyle değildir. Sen genelleme yapıyorsun. 100 TL'ye bana kaliteli bir ayakkabı önerir misiniz ?

Sevmemek değil de 10 yıl önceki modayı şimdi neden devam ettiresin ki? Bu fiyata yeni çıkmış tonlarca güzel ayakkabı var. Tabii güzellik görecelidir, eğer çok istiyorsan alabilirsin. :)
Çok yanlış bir düşünce. Tüm özellikleri iki kat daha iyi olmasına rağmen, daha ucuz olmasına rağmen, şekli ve malzemesi daha iyi olmasına rağmen sırf eski diye eski nesil amiral gemisi telefonlara öcü niyetiyle bakılıyor. Sade bir tasarımı var, "içine ayak ekilmiş saksı" veya "bebek mezarı" konseptli ayakkabılardan(bkz: Balenciaga Triple S) daha iyi duruyor. 😊

Çok yanlış bir düşünce. Tüm özellikleri iki kat daha iyi olmasına rağmen, daha ucuz olmasına rağmen, şekli ve malzemesi daha iyi olmasına rağmen sırf eski diye eski nesil amiral gemisi telefonlara öcü niyetiyle bakılıyor.
Öyle demedim. Şu anda o fiyata alınabilecek tonlarca yeni nesil ayakkabı varken, teknolojik olarak da iyileşmişlerken bu ayakkabıya neden bu kadar para vermek istediğini anlamadım. İlla almak istiyorsa alabilir. İnsanların zevkine karışacak değiliz, kendi fikirlerimizi belirtiyoruz. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı