Cooler Master 600W MWE V2 80+ Bronze kronik sorunlu mu?

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Pek çok yazı var hakkında. Birisi yok diyor, birisi var diyor. Coil whinedır, fan sorunudur; böyle bir sorunu var mı bu PSU'nun?
Not: Dostlar, sorum sadece bu modeli için. V1 ve White sürümleri hakkında lütfen yorum yapmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Coil whine kronik bir sorun değil. Şuanda kullanıyorum (yeni aldım) Coil whine sorunu var. Servise gönderirsem değiştirmek zorunda ama daha yüksek ses frekanslı Coil whine sorunuyla karşılaşabilirim diye göndermiyorum. Herhangi bir kronik sorun yok, teknolojide şans faktörü var.

Coil whine kronik bir sorun değil her üründe olabiliyor şans işi.

Coil whine kronik bir sorun değil. Şu anda kullanıyorum (yeni aldım) Coil whine sorunu var. Servise gönderirsem değiştirmek zorunda ama daha yüksek ses frekanslı Coil whine sorunuyla karşılaşabilirim diye göndermiyorum. Herhangi bir kronik sorun yok, teknolojide şans faktörü var.

Thermaltake Smart RGB'de kronik değil miydi?
Ürünü almayı mı düşünüyorsunuz?

Bu ürün varken ona yan gözle bakmak hata olur:

Hayır aldım çoktan. İndirim var diye acele ettim. Şimdi bir sorunu varsa hemen öğrenip iade etmek istiyorum.

Giriş tarafında, Double Forward topolojisi kullanan bütün PSU'larda coil whine ihtimali mevcuttur. Markaya ya da modele has bir durum değildir. LLC topoloji kullanan PSU'larda ise coil whine görülme ihtimali çok düşüktür.

Benzer bir konu açmıştınız zaten:

Tekrar High Power öneriyorum. İade edip, onu almak daha mantıklı.

Giriş tarafında Double Forward topolojisi kullanan bütün PSU'larda coil whine ihtimali mevcuttur. Markaya ya da modele has bir durum değildir. LLC topoloji kullanan PSU'larda ise coil whine görülme ihtimali çok düşüktür.

Hocam biraz daha anlayacağım dilden söyleseniz?

Geri
Yukarı